Wakacje dla Seniora Łazy

Ośrodek „FALA 1” – Centrum Fala1 to całoroczny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony zaledwie 300 m od Morza Bałtyckiego, w malowniczej miejscowości – ŁAZY – leżącej w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Pobliskie miasta to Koszalin, Mielno, Sianów, Kołobrzeg. Na 3 hektarowej zielonej przestrzeni znajdują się nowoczesne pawilony hotelowe, kort tenisowy, dwa boiska sportowe, duży plac zabaw dla dzieci oraz nieodpłatne parkingi dla gości ośrodka.
W części usługowej czeka na Państwa wiele atrakcji. Posiadamy salon masażu, saunę parową, salon kosmetyczny i gabinet lekarski. Na dzieci oprócz placu zabaw w ogrodzie, czeka sala zabaw – bogato wyposażona w zabawki i kino bajkowe z opieką animatorek. Sportowe sale to siłownia, sala gimnastyczna oraz sala z bilardem i tenisem stołowym. 
Dodatkowo posiadamy dwie sale konferencyjne w tym dużą salę konferencyjno-bankietową na 200 osób. Posiadamy sprzęt audiowizualny, rzutniki i flipcharty.

Łazy – uważane są za jeden z najatrakcyjniejszych terenów na polskim wybrzeżu zarówno pod względem turystycznym, jak i środowiska naturalnego. Występuje tu specyficzny mikroklimat, przepiękny dziewiczy pozbawiony falochronów brzeg morski, łagodne dno morskie, szeroka piaszczysta i czysta plaża, nieskażone i bogate w jod powietrze oraz sosnowo-świerkowe lasy – to niewątpliwe walory miejscowości. W celu ochrony unikatowych wartości przyrodniczych okolic Łazów, utworzony został w 2007 roku rezerwat przyrody "Łazy", rozciągający się od jeziora Jamno aż po jezioro Bukowo. Czysta, szeroka plaża, doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych, ścieżki spacerowe, drogi rowerowe, stanowiska do połowu ryb na Jeziorze Jamno oraz malownicze trasy wycieczkowe to niewątpliwe atuty, które zapewniają doskonały i pełen atrakcji wypoczynek.

SZCZEGÓŁY OFARTY NA DRUGIEJ STRONIE

WARUNKI PROMOCJI: Standardowa cena wynosi 1560zł, obniżona cena – 1390zł przysługuje osobom które ukończyły 55 rok życia i dokonały rezerwacji do 31.12.2018r. wpłacając 300zł zaliczki za osobę – pozostała wpłata na 2 tygodnie przed wyjazdem. Obniżona cena w wysokości 1475zł przysługuje seniorom powyżej 55 roku życia dokonującym rezerwacji po 31.12.2018r. Dopuszcza się aby na 1 osobę powyżej 55 roku życia przypadały także zniżki na drugą osobę poniżej 55 roku życia, o ile są zakwaterowanie razem w tym samym pokoju.

REZERWACJE: Rezerwacje przyjmuje Biuro Podróży „PIAST-TOURIST” z Legnicy, ul. Libana 12 tel. (76) 862 99 02

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 10 rano, oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu. Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pełne wyżywienie w tym: śniadanie w bufecie zimnym i gorącym, dwudaniowy serwowany obiad, kolacja w bufecie zimnym i gorącym, podczas posiłków napoje zimne i gorące bez ograniczeń. Możliwość zamiany dowolnego posiłku na suchy prowiant oraz żywienia dietetycznego. Organizacja imprezy tanecznej z muzyką na żywo. Bezpłatny dostęp do boisk i sprzętu sportowego (w tym siłownia, tenis ziemny i stołowy, bilard, nordic-walking, sala zabaw dla dzieci). Bezpłatny parking, teren ośrodka ogrodzony i monitorowany systemem kamer. Na wyposażeniu pokoi nie ma ręczników, można je wynająć na recepcji 10zł za 1 ręcznik. W pokojach znajdują się parawany na plażę, leżaki można wypożyczyć bez dodatkowej opłaty. W pokojach jest podstawowy zestaw naczyń ( talerzyki, szklanki, sztućce) oraz czajnik elektryczny. Rowery znajdują się na terenie ośrodka i są one dostępne dla naszych gości już w cenie pobytu. Pokoje posiadają  taras, bądź balkon. Opłata klimatyczna pobierana jest od każdej osoby 1,80zł/1 osoby/ 1 dobę.

Drukuj
error: Content is protected !!