Wakacje dla Seniora Łukęcin

Łukęcin – miejscowość nadmorska w gminie Dziwnów, niedaleko Rewala. Szeroka piaszczysta plaża z łagodnym zejściem jest niewątpliwie atutem kurortu. Łukęcin ma udowodnione naukowo pozytywne działania klimatyczne na zdrowie. Dzięki temu mogą się tutaj odbywać turnusy lecznicze, a w zwykłe spacery nadmorskie dzięki nasyceniu jodu i pozytywnych dla zdrowia mikroelementów stają się nazywają się naukowo Talasoterapią. Dzieje się tak dzięki specyficznemu ułożeniu wybrzeża Łukęcina. Fale rozbijają się o nie pod takim kątem, że naturalnego aerozolu jest więcej niż w większości nadmorskich miejscowości w Polsce.

Ośrodek "Muszelka" – Oddalony niespełna 100 metrów od morza. Posiada prywatne zejście na plaże – wychodząc z ośrodka ścieżką przez las iglasty. Ośrodek oferuje przestronne pokoje 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym. Na wyposażeniu pokoi znajduje się telewizor, sprzęt plażowy – leżaki, parawany, ręczniki. Sprzątanie pokoi na życzenie – należy zgłosić na recepcji. Każdy pokój z balkonem. Stołówka zlokalizowana w oddzielnym budynku, kawiarnia, sale telewizyjne i sale gier (bilard, ping-pong), boisko do siatkówki i koszykówki, kort do tenisa, wypożyczalnia rowerów turystycznych, plac zabaw dla dzieci.

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 9 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pokoje wyposażone w TV, czajniki, szklanki sztućce. W każdym pokoju 2 x leżak 1 x parawan, 1 koc plażowy. Pełne wyżywienie śniadania serwowane + bufet, obiady – serwowane z deserem i kolacje – serwowane do stolika + bufet. Organizacja 1 x  imprezy tanecznej, 1 x ognisko z pieczeniem kiełbasek. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 2 zł za osobodzień zgodnie z rozporządzeniem rady gminy – opłata może ulec zmianie).

Drukuj
error: Content is protected !!