Wakacje dla Seniora Rewal

PENSJONAT "ALBATROS" – Pensjonat Albatros jest nowo wybudowanym ośrodkiem położonym 200 m od morza w cichej i spokojnej części Rewala. Do centrum miejscowości mamy 700 m. Do szerokiej i piaszczystej plaży dojdziemy w 3 minuty jednym z 2 najbliższych zejść znajdujących się po obu stronach tarasu widokowego. Każdy z pokoi wyposażony jest w TV-SAT, łazienkę z kabiną prysznicową, dostęp do internetu, lodówkę, czajnik, szklanki, parawan i koc plażowy.

REWAL – Rewal to miejscowość wypoczynkowa, będąca centrum malowniczego Wybrzeża Rewalskiego, z kąpieliskiem morskim o długości 300m linii brzegowej i własną przystanią rybacką. Aleja Róż i Zakochanych, rewalskie wieloryby, Nadmorska Kolej Wąskotorowa i pomnik rybaka to tylko niektóre z atrakcji jakie oferuje dla turystów Rewal. Przepiękne widoki rozciągające się na morze podziwiać zaś można z platformy spacerowej lub tarasu widokowego. W Rewalu znajduje się także duży kompleks sportowo-rekreacyjny i szlaki turystyczne dla aktywnych

WARUNKI PROMOCJI SENIOR 50+ i WCZEŚNIEJ TANIEJ: Standardowa cena wynosi 1540zł

Od powyższych cen przysługują rabaty:

– 80zł rabatu dla każdej osoby która ukończyła 50 rok życia.

– Dla osób powyżej 50 roku życia rezerwujących do końca roku 2017 w promocji "wcześniej taniej" – 80zł

Standardowa cena obniżona o kwotę rabatu, przysługuje osobom które ukończyły 55 rok życia i dokonały rezerwacji wpłacając 300zł bezzwrotnego zadatku za osobę (zadatek zwracany jest jedynie w przypadku sprzedaży miejsca po rezygnacji lub przedstawienia osoby na zamianę) – pozostała wpłata na 2 tygodnie przed wyjazdem. Dopuszcza się aby na 1 osobę powyżej 50 roku życia przypadały także zniżki na drugą osobę poniżej 50 roku życia, o ile są zakwaterowanie razem w tym samym pokoju.

ZNIŻKI ŁĄCZĄ SIĘ.

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 9 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC na parterze, pierwszym i drugim piętrze. Pokoje 2-3 os. wyposażone w TV, lodówkę, szklanki, talerzyki, sztućce, parawan, koc plażowy, leżaki i ręczniki. Posiłki: śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane. Oferta nie zawiera opłaty klimatycznej płatnej pierwszego dnia w ośrodku zgodnie z rozporządzeniem gminy (ok 2 zł za dobę).

Drukuj