Holandia – Keukenhof 5 dni

HOLANDIA- NIEMCY 5 dni

OGRODY- KWIATY , WIATRAKI, DIAMENTY, SERY

Keukenhof Garden– to jeden z tych ogrodów, który każdy ogrodnik powinien chociaż raz zobaczyć . Kwiaty jakie tam  zobaczycie są na prawdę oszałamiające. W ogrodach  można zobaczyć ponad 7mln. kwiatów.  Samych tulipanów jest ponad 4,5 mln. A to wszystko na 32 ha. powierzchni .Odmian tulipanów jest ok. 100.

 1 DZIEŃ  Wyjazd ok. godz. 3,00. Przejazd  przez Niemcy do Hannoweru . ok. 15,00 Ogrody Królewskie  Herrenhausen   Przyjazd do Holandii  zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ  Śniadanie . Przejazd do  Goudy  miasta słynącego z wyrobu sera żółtego  oraz  produkcji glinianych fajek i świec. Spacer po historycznym centrum z ratuszem z XV w. domem wagi i kościołem św. Jana. Wizyta na targu serowym gdzie od lat,  okoliczni producenci serów prezentują swoje wyroby odtwarzając dawny targ serowy. Przejazd do Lisse i zwiedzanie ogrodu kwiatowego Kaukenhof uważanego za najpiękniejszy wiosenny ogród świata. Tulipany w 100 odmianach oraz inne kwiaty  jak: hiacynty, żonkile, narcyzy . Przejazd do Delft.  Miasta słynnego z wytwarzanej tu porcelany: stary rynek ,  Nieuwe Kerk Prinsenhof.  Powrót do hotelu , obiadokolacja, nocleg Możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej przy muzyce mechanicznej – koszt ok. 40 Euro od osoby.

3  DZIEŃ Śniadanie. Przejazd  do Rotterdamu –  największego w Europie portu przeładunkowego. Wjazd na  Euromaszt, wieżę obserwacyjną- skąd roztacza się przepiękna panorama. Szybka winda dowozi na platformę   na wys. 100 m a obrotowa kapsuła dociera na wys.185 m. Objazd miasta autokarem.  Przejazd do Hagi  – siedziby rządu, parlamentu, króla i zwiedzanie: Binnenhof  parlamentu z Ridderzaal , Pałac Królewski, stary ratusz i haski Pałac Pokoju. Przejazd i wizyta w Madurodam – Holandii w miniaturze, gdzie w skali 1:25 przedstawione są  charakterystyczne miejsca Niderlandów. Przejazd do Scheveningen kurortu z najszerszymi plażami w Holandii . Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4  DZIEŃ  śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd  do Amsterdamu . Po drodze – wizyta na farmie serowej i u producenta tradycyjnych holenderskich chodaków. Przejazd do Zaanse Schans  spacer po skansenie wiatraków. Przejazd do centrum do Amsterdamu.  9 godz –pobyt-zwiedzanie miasta. Wizyta w szlifierni diamentów, i w Heneken Experience, rejs po kanałach Amsterdamu, spacer na plac Dam przez targ kwiatowy na kanale Singel, Plac Mennicy . Czas wolny na Dam – najbardziej znanym amsterdamskim placu z Pałacem Królewskim, Nowym Kościołem i Pomnikiem Narodowym. Obiadokolacja. Spacer po Dzielnicy Czerwonych Latarni Wyjazd do Polski . Przejazd nocny

5 DZIEŃ: Przyjazd do ……. ok. godz. 11:00.

ŚWIADCZENIA W CENIE:

– transport komfortowym autokarem (video, barek, WC)

– 3 noclegi w Holandii  . Hotele*** pokoje 2-3 osobowe z łazienkami

– 3 śniadania (bufet), 4 obiadokolacje  podczas zwiedzania lub w hotelu

– realizacja programu

– opieka pilota – przewodnika

– ubezpieczenie: KL, NNW

–  składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

– podatek VAT,

– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Ogrody Królewskie  Herrenhausen,  Euromaszt, Kaukenhof, rejs po kanałach Amsterdamu, Holandia Miniatura

– TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)

TERMIN:  do ustalenia: marzec, kwiecień, maj

CENA:  do ustalenia – uzalezniona od liczebności grupy

UWAGI:

Program zwiedzania jest ramowy i  może ulec  zmianie.

Zwiedzanie części punktów programu odbywa się z zewnątrz.

Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

Drukuj
error: Content is protected !!