Obóz w Hiszpanii + Eurodisnayland 04-15.07.2019

Obóz w HISZPANII – Costa Brava + zwiedzanie Paryża i pobyt w Euro Disneylandzie


obóz młodzieżowy: 13 – 18 lat

HISZPANIA – jeden z najatrakcyjniejszych krajów europejskich, podróż do Hiszpanii to spotkanie ze słońcem, dobrą kuchnią, gościnnością, to odpoczynek wśród olśniewającej, pełnej kontrastów przyrody.

LLORET DE MAR –  to jedna z najbardziej znanych miejscowości na Costa Brava. To słynna hiszpańska riwiera, gdzie króluje słońce i dobry humor. Lloret de Mar posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy całą młodzież Europy.

ZAKWATEROWANIE:

Hotel *** usytuowany w pobliżu piaszczystej plaży. Hotel oferuje pokoje 3, 4 osobowe z łazienkami i balkonem. Do dyspozycji gości na terenie hotelu: odkryty basen (leżaki i parasole przy basenie
– bezpłatnie), restauracja, recepcja czynna całą dobę, hol, winda. W niedalekiej odległości od hotelu znajduje się komercyjne centrum miasteczka (liczne restauracje, kawiarnie, sklepy z pamiątkami, dyskoteki).

WYŻYWIENIE: W trakcie pobytu w Hiszpanii: 3 posiłki dziennie: śniadania, obiady, kolacja w formie bufetu szwedzkiego. Do posiłków woda podawana gratis. Świadczenie rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy obiadem w ostatnim dniu + suchy prowiant na drogę powrotną. Na wycieczki fakultatywne przygotowywane są paczki z prowiantem i wodą.

W trakcie zwiedzania Paryża wyżywienie wg opisu.

DODATKOWO PŁATNE: OBOWIĄZKOWA KAUCJA zwrotna – przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 20 €/ os., która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostaną wyrządzone szkody.

PROGRAM RAMOWY – obóz w HISZPANII + zwiedzanie Paryża:

Dzień 1:           Wyjazd z Legnicy wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy, Francję.

Dzień 2:           Przyjazd do Paryża w godzinach rannych; przejazd do EuroDisneylandu – całodzienna zabawa w najsłynniejszym parku rozrywki (bilet płatny dodatkowo ok. 45 €/ os.) – posiłki płatne we własnym zakresie. Przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 3:           Śniadanie kontynentalne; przejazd na całodzienne zwiedzanie Paryża. Spacer z pilotem na trasie: wieża Eiffel’a (dla chętnych wjazd na 3 poziom – płatne dodatkowo ok. 15 €/ os.), Łuk Triumfalny, Pola Elizejskie, Luwr, Les Halles, Centrum Pompidou, wyspa La Cite, katedra Notre Damme. Obiadkolacja, w godzinach wieczornych wyjazd do Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

Dzień 4:           Przyjazd do Hiszpanii, przejazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 5-10:       Wypoczynek, plażowanie, możliwość uczestniczenia  w wycieczkach fakultatywnych. 

Dzień  11:         Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Obiad; odbiór suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Francję, Niemcy.

Dzień 12:          Przyjazd na miejsce zbiórki do Legnicy w późnych godzinach wieczornych.

Terminy i ceny:            04.07 – 15.07.2019                   2 399 zł

Cena obejmuje:
– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja) pod opieką pilota,
– 1 nocleg w hotelu ** / *** w okolicach Paryża ze śniadaniem kontynentalnym,
– 1 obiadokolacja w Paryżu,
– zwiedzanie Paryża,
– 7 noclegów w hotelu *** w Lloret de Mar,
– wyżywienie 3 x dziennie w trakcie pobytu w Hiszpanii (śniadanie, obiad, kolacja) – bufet szwedzki,
wodę do posiłków,
suchy prowiant na drogę powrotną,
– opiekę rezydenta, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę ratownika na plaży miejskiej,
– opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,
– realizację programu obozu: kąpiele w morzu, rozgrywki sportowe, dyskoteki, zajęcia rekreacyjne, możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych,
– ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10 000 €, NW 7 000 PLN, bagaż 800 PLN).

Cena nie obejmuje:
– OBOWIĄZKOWEJ składki na TFG – 10 zł/ os.,
– biletu wstępu do EuroDisneylandu – ok. 45 €/ os.,
– ewentualnych biletów wstępu w trakcie zwiedzania Paryża,
– posiłków w trakcie pobytu w EuroDisneylandzie,
– taksy klimatycznej 15 €/ os./ pobyt (opłata pobierana w autokarze),
– OBOWIĄZKOWEJ kaucji zwrotnej w wysokości 20 €/ os. (opłata pobierana w autokarze),
– wycieczek fakultatywnych w trakcie pobytu w Hiszpanii,
– biletów wstępu do dyskotek (ok. 8 – 10 €/ os./ wstęp),

Wycieczki fakultatywne:

Barcelona – wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou. Następnie udamy się na Plac Hiszpański gdzie o 21.30 rozpocznie się pokaz tańczących fontann. Fontanny Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl "światło i dźwięk". Cena ok. 40 € (bez biletów wstępu na stadion Camp Nou);

Montserrat – całodniowa wycieczka gwarantująca zapierające dech w piersiach widoki, malownicze krajobrazy i niesamowite formacje skalne o przedziwnych kształtach, wśród których położony jest klasztor benedyktynów. Dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z wjazdu na punkt widokowy kolejka górską. Cena ok. 45 €;

Water World – największy na Costa Brava park atrakcji wodnych: ślizgawki, baseny, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Cena ok. 30 €;

Marineland – połączenie ogrodu zoologicznego, delfinarium i parku wodnego. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy zobaczycie pokaz tresury fok, papug i delfinów. Cena ok. 27 €;

rejs statkiem Tossa de Mar – to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava. Cena ok. 20 €;

Port Aventura

To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercosterami i licznymi atrakcjami artystycznymi. Cena ok. 65 €. 

Uwagi:                         Należy zabrać paszport lub dowód osobisty, nakrycie głowy, krem do opalania z filtrem UV, krem/maść na oparzenia słoneczne, ręczniki do opalania na  plażę. Sugerowane kieszonkowe ok. 100 € (bez wycieczek fakultatywnych).

Drukuj
error: Content is protected !!