Turnus rehabilitacyjny – Dziwnówek z dojazdem autokarem

Dziwnówek jest miejscowością o niepowtarzalnym nadmorskim klimacie, który sprzyja leczeniu dróg oddechowych i dolegliwości układu krążenia. Niewielka miejscowość uzdrowiskowa i kąpielisko morskie położone w lesie sosnowym na Mierzei Dziwnowskiej między Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim, 8 km od Kamienia Pomorskiego i 20 km od Międzyzdrojów.  Dziwnówek jest pierwszą miejscowością gminy Dziwnów i leży na wschód od Dziwnowa.

Contessa – całoroczny kompleks wczasowo-rehabilitacyjny usytuowany jest w samym centrum Dziwnówka, a jednocześnie w bliskiej odległości do plaży – ok. 300 m. od kompleksu obiektów. Baza noclegowa składa się z 4 położonych w sąsiedztwie budynków: A – budynek dwukondygnacyjny z pokojami typu studio . W budynku znajdą się pokoje przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. B – budynek trzykondygnacyjny z gabinetami zabiegowymi i częścią hotelową (wszystkie pokoje z balkonami). C – budynek, w którym znajduje się: stołówka, kawiarnia Contessa oraz część hotelowa. D – budynek trzykondygnacyjny, z pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi oraz apartamentami, budynek posiada własną jadalnię. Obiekt przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ponadto: dwie stołówki na terenie kompleksu – serwują smaczne domowe posiłki, zadbane tereny zielone wokół budynków z różnorodną roślinnością ogrodową, meblami ogrodowymi, miejscem do grillowania, placem zabaw dla dzieci, parking zamknięty monitorowany na terenie obiektu, kompleks ogrodzony, całodobowo monitorowany, a w godzinach nocnych po zamknięciu obiektów – dodatkowo strzeżony.

Zakwaterowanie: Pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami oraz apartamenty. W dwukondygnacyjnym budynku A wyłącznie pokoje typu studio – łazienka i oddzielne WC przypadają na 2 lub 3 pokoje . Każde z 10 studiów z oddzielnym, zamykanym wejściem. Na parterze wyjście bezpośrednio do ogrodu. W budynku B wszystkie pokoje z balkonami i łazienkami. W budynku C pokoje bez balkonów: 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami. W budynku D wszystkie pokoje z łazienkami , pokoje na piętrach 2- i 3-osobowe z balkonami , 4-osobowe dzielone są na dwa niezależne pokoje z wewnętrznym holem. W budynku także apartamenty – bardzo wygodne, dwupoziomowe, z balkonami, dodatkowo wyposażone w lodówki.

Zabiegi rehabilitacyjne: KRIOTERAPIA MIEJSCOWA,  MAGNETOTERAPIA (MAGNETOTRON),  WIRÓWKI KOŃCZYN GÓRNYCH I DOLNYCH, magnetostymulacja, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne,  galwanizacja,  jonoforeza, tens, laseroterapia, ultradźwięki, sollux, lampa solaris, aquavibron, fotel masujący, materac masujący, masażer stóp,  inhalacje indywidualne, okłady borowinowe, hydromasaż, kąpiel perełkowa, masaż klasyczny, gimnastyka indywidualna, ćwiczenia samowspomagane, kabina UGUL, sala ćwiczeń (atlas, ławeczka, rowerki treningowe, stepery, bieżnia, drabinki, materace i inne).

Polecane dla osób ze schorzeniami:

jąkający się, kobiety po mastektomii, z alergią, z autyzmem, z celiakią, z chorobami dermatologicznymi, z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego, z, chorobami neurologicznymi, z chorobami przemiany materii, z chorobami reumatycznymi, z chorobami układu krwiotwórczego, z chorobami układu moczowo-płciowego, z chorobami układu pokarmowego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z chorobą Alzheimera, z chorobą Parkinsona, z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu słuchu, z dysfunkcją narządu wzroku, ze schorzeniami endokrynologicznymi, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami laryngologicznymi, ze schorzeniami metabolicznymi, ze schorzeniami onkologicznymi, ze schorzeniami układu krążenia, ze schorzeniami układu oddechowego z fenyloketonurią, z hemofilią, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z mukopolisacharydozą, z mukowiscydozą, z niedoczynnością tarczycy, z padaczką, z przewlekłymi chorobami wątroby, z przewlekłym zapaleniem trzustki, z rozszczepem wargi i podniebienia, z upośledzeniem umysłowym, z wadami genetycznymi, z wadami postawy, z zaburzeniami depresyjnymi, z zaburzeniami nerwicowymi, z zaburzeniami psycho – organicznymi, z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, z zespołem Downa, z zespołem Marfana, z Zespołem Willipradera

Termin: 16 – 30.06.2019r. Wyjazd z miejscowości: Legnica, Lubin, Polkowice, Głogów, Zielona Góra.

Cena: 1880zł/os. – uczestnik turnusu rehabilitacyjnego

Cena: 1730zł/os. – opiekun bez zabiegów

Cena: 1670zł/os. – Dziecko do lat 8 jako uczestnik turnusu

W przypadku znacznej podwyżki cen i zmianie stawek VAT – ceny turnusów mogą ulec zmianie.

Uwaga: w przypadku osób bez ważnego skierowania lekarskiego oraz orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, do ceny turnusu doliczamy ustawowy VAT.

Organizator – wpis nr OR/02/0008/16oraz Ośrodek – wpis nr OD/32/0005/15

Turnus rozpoczyna się od godz. 17.00 (świadczenia rozpoczynają się kolacją wyjazd autokarem z Legnicy ok. godz. 10:00 dokładny rozkład wyjazdu podamy na tydzień przed rozpoczęciem turnusu) pierwszego dnia, a kończą o godz. 9:00 (śniadaniem) ostatniego dnia turnusu.

Cena obejmuje: nocleg i wyżywienie (3 posiłki dziennie), ognisko z pieczeniem kiełbasek przy zespole muzycznym, wieczorek taneczny, dla uczestnika turnusu 3 zabiegi rehabilitacyjne dziennie przez 10 dni (masaż klasyczny, ćwiczenia indywidualne oraz krioterapia płatne dodatkowo). Dojazd autokarem w dwie strony.

Przy zapisie na turnus pobierany jest zadatek w kwocie 300,00 zł od osoby.

Dopłata do pokoju 1 osobowego: 300,00 zł (ilość pokoi ograniczona).

Do ceny turnusu należy doliczyć opłatę miejscową pobieraną przez Urząd Gminy Dziwnów.

Drukuj
error: Content is protected !!