Turnus Rehabilitacyjny Międzywodzie z dojazdem autokarem

MIĘDZYWODZIE: Międzywodzie jest spokojną miejscowością wypoczynkową położoną nad Bałtykiem w bliskiej odległości Zalewu Kamieńskiego. Głównym walorem miejscowości jest szeroka i piaszczysta plaża. Miejscowość jako całoroczny ośrodek rehabilitacyjny specjalizuje się w leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych oraz schorzeń narządów ruchu. Zejście na plażę oraz miejscowa infrastruktura dostosowane zostały do potrzeb osób z dysfunkcją narządów ruchu. Unikalny mikroklimat związany jest z położeniem miejscowości wśród lasów sosnowych.

OŚRODEK „GWAREK” – Ośrodek położony jest nad morzem w spokojnej i kameralnej miejscowości – Międzywodziu. Usytuowany w centrum miejscowości wypoczynkowej, przy alei prowadzącej na plażę (w odległości około 300 metrów). W 2010 roku ośrodek przeszedł generalny remont, co znacząco przyczyniło się do podniesienia standardu. Oferujemy Państwu 40 przestronnych pokoi 2, 3, 4 osobowych. Każdy pokój posiada łazienkę, balkon, dostęp do Internetu, a także telefon. Wielką atrakcją ośrodka jest duży taras rekreacyjny, gdzie można wypocząć i miło spędzić czas. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się jadalnia oferująca smaczne, domowe posiłki oraz parking.

ZABIEGI REHABILITACYJNE:

  • Zabiegi ambulatoryjne: badanie lekarskie, pomiar ciśnienia, iniekcja domięśniowa, iniekcja podskórna, iniekcja dożylna
  • Masaż suchy: masaż leczniczy pleców, masaż kończyn dolnych, masaż brzucha, masaż całościowy
  • Kinezyterapia: ćwiczenia usprawniające, ćwiczenia korekcyjne, ćwiczenia kręgosłupa, Redcord (system podwieszeń) – pełen zakres ćwiczeń, gimnastyka oddechowa, ćwiczenia na przyrządach, nordic–walking
  • Fizykoterapia: elektroterapia, laser, krioterapia, lampa Sollux, Aquavibron, ultradźwięki.

OŚRODEK SPECJALIZUJE SIĘ W LECZENIU SCHORZEŃ PACJĘTÓW:

jąkający się,  kobiety po mastektomii, z alergią, z autyzmem, z celiakią, z chorobami dermatologicznymi, z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego, z chorobami neurologicznymi, z chorobami przemiany materii, z chorobami reumatycznymi, z chorobami skóry, z chorobami układu krwiotwórczego, z chorobami układu moczowo-płciowego, z chorobami układu pokarmowego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z chorobą Alzheimera, z chorobą Parkinsona, z chorobą psychiczną, z cukrzycą, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami laryngologicznymi, ze schorzeniami onkologicznymi, ze schorzeniami reumatycznymi, ze schorzeniami układu krążenia, ze schorzeniami układu oddechowego, ze skoliozą, z fenyloketonurią, z hemofilią, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z mukopolisacharydozą, z niedoczynnością tarczycy, z padaczką, z przewlekłymi chorobami wątroby, z przewlekłym zapaleniem trzustki, z rozszczepem wargi i podniebienia, z upośledzeniem umysłowym, z wadami genetycznymi, z wadami postawy, z zaburzeniami depresyjnymi, z zaburzeniami głosu i mowy, z zaburzeniami nerwicowymi, z zaburzeniami psycho – organicznymi, z zespołem Downa, z zespołem Marfana.

TERMIN I CENA:

31.08 – 14.09.2019r.

Cena: 1850zł/os.

Turnus rozpoczyna się kolacją, kończy się śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną.

Rabaty i dopłaty: Rabat dla opiekuna bez zabiegów: – 50 zł, Rabat dla dzieci do lat 10 z ½ wyżywienia: – 210 zł

Dopłata do pokoju 2os. do pojedynczego wykorzystania: +30% ceny turnusu, Dopłata do pokoju 3-4 os. do wykorzystania dla 2 osób:  + 5 % ceny turnusu

Cena turnusu nie obejmuje: Opłata klimatyczna płatna na miejscu w recepcji ośrodka – 1,70 zł/doba za osobę (stawka RM w Dziwnowie 2015 r.). Parking: płatny w okresie 20.06.-30.08.2016 r.:   6 zł/doba, w pozostałym terminie: gratis. Opłata za zwierzęta domowe: małe: 15 zł/doba, duże: 30 zł/doba. Przyjazd ze zwierzętami domowymi wymaga wcześniejszego uzgodnienia telefonicznego.

W przypadku osób bez ważnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności oraz skierowania lekarskiego, do ceny turnusu doliczamy ustawowy VAT.

W celu ustalenia innych terminów turnusów prosimy o kontakt.

Drukuj
error: Content is protected !!