Święta Wielkanocne – Głuchołazy

Program:

1 dzień: Wyjazd z Legnicy, ul. Skarbowa godz. 12:00

Przyjazd do Głuchołazów, obiadokolacja zakwaterowanie w ośrodku "SUDETY" – możliwość korzystania z infrastruktury ośrodka, nocleg.

OŚRODEK: "SUDETY" – Do Państwa dyspozycji oddajemy dwuosobowe pokoje hotelowe. Każdy z nich posiada wygodne łóżko, telewizor oraz łazienkę. Dzięki ciepłej kolorystyce, nasze pokoje to przytulne miejsce w którym poczujesz się jak w domu. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, umywalkę i toaletę. Wyjątkowym atutem naszego hotelu jest właśnie wybudowana kręgielnia. Hotel jest zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, w niedalekiej odległości od tężni solankowych i ok. 800 metrów od rynku. Przy hotelu znajduje się duży ogrodzony parking dla gości, oraz pełna zieleni działka rekreacyjna z miejscem na grilla, boiskiem do piłki ręcznej i plażowej – nie zabraknie też atrakcji dla miłośników małej zielonej, puchatej piłeczki, gdyż obok hotelu usytuowane są korty tenisowe. Przy hotelowej restauracji znajduje się letni ogródek z bufetem zewnętrznym mogący pomieścić jednorazowo 150 osób.

2 – 5 dzień pobyt w ośrodku w pakiecie: zakwaterowanie w pok. 2 os. z łazienkami, wyżywienie 3 x dziennie (pierwszego dnia kolacja , ostatniego śniadanie), Śniadanie i menu wielkanocne, Ostatnia kolacja w formie pożegnalnego ogniska.

6 dzień

Śniadanie, godz. 10:00 wyjazd w kierunku Legnicy

CENA: 875zł os.

 Cena zawiera: Przejazd komfortowym autokarem, opiekę kompetentnego pilota, pobyt w ośrodku SUDETY w Głuchołazach, wyżywienie 3 x dziennie – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane, kolacje integracyjne (pierwszy dzień tylko kolacja, ostatni tylko śniadanie), zakwaterowanie w pok. 2 os. z łazienkami, Śniadanie i menu wielkanocne, ostatnia kolacja w formie pożegnalnego ogniska. Ręczniki dostępne w pokojach, czajnik możliwy do bezpłatnego wypożyczenia w restauracji na cały pobyt. Ubezpieczenie NNW.

Drukuj