Turnus rehabilitacyjny Świeradów Zdrój

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ: zaprasza przez cały rok. Świeradów to malowniczo położone w sercu Gór Izerskich uzdrowisko (450 – 650 m. n.p.m.). Wyjątkowy, uzdrawiający mikroklimat, bogactwo tutejszych wód mineralnych, radonowych i pokładów borowiny sprawia, że Świeradów słynie już od kilkuset lat ze swoich uzdrowiskowych możliwości. W Świeradowie leczy się dziś choroby reumatyczne, narządów ruchu, układu krążenia oraz choroby kobiece. Góry Izerskie zachęcają do turystyki pieszej i rowerowej, w mieście i okolicy działa kilka wyciągów narciarskich. Zapraszamy na wypoczynek w Świeradowie.

OŚRODEK „NAD STRUMYKIEM”: położony jest na nasłonecznionym zboczu.  Parter zajmuje stołówka i część zabiegowa. Na terenie ośrodka: parking, boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, grill.  W pobliżu znajduje się: basen, ścieżki rowerowe, trasy spacerowe, kolejka gondolowa, wspaniałe warunki do uprawiania sportów zimowych oraz letnich, pijalnia wód w Domu Zdrojowym, baza zabiegowa, źródła lecznicze, centrum rehabilitacyjne.

ZABIEGI REHABILITACYJNE:

– masaż klasyczny

 – okłady borowinowe

 – okłady żelowe

 – inhalacje jodowo – bromowe

 – prądy Tensa

 – lampa bioptron

 – gimnastyka lecznicza/ UGUL, orbitek, rower rehabilitacyjny, materace

 – basen – gimnastyka w wodzie

DLA OSÓB ZE SCHORZENIAMI: z chorobami neurologicznymi, z chorobami reumatycznymi, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, ze schorzeniami endokrynologicznymi, ze schorzeniami układu krążenia, ze schorzeniami układu oddechowego, z upośledzeniem umysłowym

TERMINY I CENY:

15 – 29.06.2019r. – 1400zł/os.

24.08 – 07.09.2019r. – 1400zł/os.

Dopłata do pokoju 1 -os. : 200zł

Drukuj
error: Content is protected !!