Wakacje dla Seniora Międzywodzie

12 DNI, 11 NOCLEGÓW, POKOJE Z ŁAZIENKAMI, 300 METRÓW OD PLAŻY, WYŻYWIENIE 3 x DZIENNIE.

OŚRODEK "MIĘDZYCECHOWY" – położony jest w zacisznym miejscu, z dala od turystycznego zgiełku. Od plaży dzieli nas zaledwie 5 minutowy spacer lasem, do centrum jest 10 minut drogi. Dysponujemy dwoma pawilonami z 300 miejscami w 2 i 3-osobowych pokojach oraz. Każdy pokój ma balkon i jest wyposażony w łazienkę, radio, telewizor oraz sprzęt plażowy. Najmłodszym gościom zapewniamy łóżeczka turystyczne. Chlubą ośrodka są domowe, pożywne i zróżnicowane posiłki. Nieustannie dbamy o wysoką jakość oraz smak podawanych potraw. Śniadania oraz kolacje podajemy w formie stołu szwedzkiego. Jako jeden z niewielu ośrodków w Międzywodziu dysponujemy rozległym zalesionym terenem.

MIĘDZYWODZIE –  atrakcyjnie położone pośród lasów między wodami Morza Bałtyckiego i zatoki Kamieńskiej należy do najbardziej znanych miejscowości turystycznych Polski. Optymalna odległość od aglomeracji miejskich , brak zakładów produkcyjnych i panująca tu cisza dają wspaniałe warunki do całorocznej rekreacji i wypoczynku. Duże kompleksy zieleni, świeże powietrze i czyste, szerokie plaże co roku przyciągają wielu turystów i kuracjuszy. Doskonały klimat o właściwościach leczniczych i mikroklimat lasów mieszanych wywiera bardzo korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Duża zawartość w powietrzu jodu, możliwość korzystania z inhalacji z naturalnego aerozolu wody morskiej oraz tonizujący wpływ bryz morskich sprawiają, że rehabilitacja, wypoczynek i rekreacja prowadzone są tu przez cały rok. Atrakcyjne wielokilometrowe i zróżnicowane trasy rowerowe i piesze umożliwiają uprawianie czynnych form wypoczynku.

Terminy i ceny:

– 23.05 – 03.06.2020r.                        1190 zł. Termin sprzedany

– 04.06 – 15.06.2020r.                        1480 zł.

– 29.08 – 09.09.2020r.                        1480 zł.

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 9 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pokoje wyposażone w sprzęt plażowy (parawan, koc plażowy), oraz w czajnik, szklanki i łyżeczki, TV. Pełne wyżywienie w tym: śniadanie w bufecie zimnym i gorącym, dwudaniowy serwowany obiad, kolacja w bufecie zimnym i gorącym, podczas posiłków napoje zimne i gorące bez ograniczeń. Dodatkowo biesiada ogniskowo grillowa. Organizacja imprezy tanecznej.

Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 2 zł za osobodzień zgodnie z rozporządzeniem rady gminy – opłata może ulec zmianie).

Drukuj
error: Content is protected !!