Ogród Japoński i Baseny Termalne 19.06.2020r.

Zabierzemy Was na wyprawę po najpiękniejszym ogrodzie Karkonoszy skomponowanym zgodnie z japońską sztuką zakładania ogrodów i filozofią feng shui. Spacer po ogrodzie pokaże Wam piękno Karkonoskiej przyrody zamkniętej w charakterystyczne dla Japonii kompozycje, strumienie i wodospady. Na powierzchni 1,5 ha znajduje się bogaty zbiór roślin ozdobnych pośród których znajduje się siedem stawów, strumienie oraz 6m wodospad.

PROGRAM RAMOWY:

Godz. 9:00 Wyjazd z Legnicy

Godz. 11:00 Przyjazd do Ogrodów SIRUWA w Przesiece – zwiedzanie.

Godz.13:00 Przejazd do Cieplic

Godz. 13:30 2 godzinny pobyt na basenach termalnych. Możliwość korzystania z:

Termy Cieplickie to kameralny park wodny, w którego ofercie znajdą Państwo m.in baseny termalne. Ośrodek zlokalizowany jest w centrum uzdrowiskowym Jeleniej Góry, w którym można znaleźć gamę ciekawych atrakcji, m.in.: zjeżdżalnie rurowe i trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna, leżanki wodne, jacuzzi, bicze i płaszcze wodne, dziką rzekę i huśtawkę wodną. Łączna powierzchnia lustra wody w Termach Cieplickich to 1155 m2, a temperatura wody we wszystkich basenach wynosi od 27°C do 36°C, głębokość sięga od 0,4 m do 1,6 m.

Na terenie kompleksu znajdują się również wyjątkowe baseny termalne zdrojowe oraz norweskie, które pozwalają na zrelaksowanie się na zewnątrz w gorącej wodzie, nawet przy najzimniejszej temperaturze. Oba baseny termalne zajmują one łącznie ponad 255m2 i są wyposażone w między innymi masażery, tryskacze wodne oraz gejzery. Dzięki głębokości do 1,30m można bezpiecznie korzystać z basenów termalnych, niezależnie od własnych umiejętności pływackich.

Cena: 125zł/os.

Cena zawiera:

– Przejazd autokarem

– Opiekę pilota przewodnika

– Realizacje programu wycieczki

– Obiad na zakończenie

– Ubezpieczenie NNW

Dodatkowo płatne pilotowi w autokarze na bilety wstępów: 51zł* cena biletów dla osób pow. 60 lat lub niepełnosprawnych z legitymacją.

– Ogród Japoński SIRUWA w Przesiece

– 2 godzinny pobyt na Cieplickich basenach termalnych – strefa basenowa.

Drukuj
error: Content is protected !!