Święta Wielkanocne Szczawno-Zdrój 09-14.04.2020r.

Program:

1 dzień: Wyjazd z Legnicy, ul. Skarbowa godz. 11:00

Przyjazd do Szczawna-Zdroju, obiad, zakwaterowanie w ośrodku "CAMELOT – BUKOWY DWOREK***" – możliwość korzystania z infrastruktury ośrodka, nocleg.

OŚRODEK: "CAMELOT – BUKOWY DWOREK***" – Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego obiektu, odrestaurowanego budynku z 1901 roku, położonego 100m od centrum w zacisznym Parku Szwedzkim uzdrowiskowej miejscowości Szczawno Zdrój. Czyste powietrze oraz cisza zapewnia Państwu doskonały odpoczynek. Okoliczne parki i lasy doskonale nadają się na spacery oraz jazdę rowerem. W pobliżu znajduje się również plac zabaw dla dzieci oraz stadnina koni.Posiadamy miejsca noclegowe w komfortowych pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w Free WiFi, TVsat oraz łazienkę z kabiną natryskową, WC i umywalką. W obiekcie znajduje się również klimatyzowana restauracja na ok. 50 miejsc, w której oferujemy przede wszystkim wyśmienitą kuchnię, miłą obsługę oraz przytulną atmosferę.

2 – 5 dzień pobyt w ośrodku w pakiecie: zakwaterowanie w pok. 2 os. z łazienkami, wyżywienie 3 x dziennie (pierwszego dnia obiad i kolacja , ostatniego śniadanie), Śniadanie i menu wielkanocne,

6 dzień

Śniadanie, godz. 10:00 wyjazd w kierunku Legnicy

CENA: 990zł os.

 Cena zawiera: Przejazd komfortowym autokarem, opiekę kompetentnego pilota, pobyt w ośrodku CAMELOT – BUKOWY DWOREK*** w Szczawnie Zdroju, wyżywienie 3 x dziennie – śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane, kolacje w formie bufetu szwedzkiego (pierwszy dzień tylko obiad i kolacja, ostatni tylko śniadanie), zakwaterowanie w pok. 2 os. z łazienkami, Śniadanie i menu wielkanocne,. Ubezpieczenie NNW.

Drukuj
error: Content is protected !!