Holandia 17 – 19.04.2020r.

299 zł

Program wycieczki:
1 dzień Wyjazd. Nocny przejazd przez Polskę, Niemcy do Holandii. 
2 dzień W godzinach porannych przyjazd do Keukenhof – najpiękniejszy na świecie wiosenny ogród gdzie na powierzchni 32 hektarów rosną miliony tulipanów i innych kwiatów cebulowych najróżniejszych odmian i kolorów. Udział w Paradzie Kwiatów – zobaczymy platformy samochodowe ozdobione kwiatami m. in. hiacyntami, tulipanami i żonkilami, a towarzyszyć im będą maszerujące orkiestry. W godzinach popołudniowych przejazd do Amsterdamu – Spacer po starym centrum, m. in. Singel (najstarszy kanał) Targ Kwiatowy, Plac Dam, Pałac Królewski, Plac Mennicy, Neuwmarkt, Chinatown i dzielnica Czerwonych Latarni. W miarę możliwości czasowych – rejs po Kanałach Amsterdamu. W godzinach późnowieczornych/nocnych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd nocny. 
3 dzień  Powrót do kraju. 
CENA ZAWIERA:
Przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, TV) , u>bezpieczenie KL 10000 EUR, KR 6000 EUR, NNW 7000 zł, Bagaż 800 zł (TU Signal Iduna) 
Przejazd autokarem klasy turystycznej, opieka pilota,>składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 

DOPŁATA OBLIGATORYJNA:
ok 30 EUR/os. płatna u pilota w autokarze (opłata za bilet wstępu do Keukenhof, za zwiedzanie miasta oraz opłaty lokalne i administracyjne) 
DOPŁATY FAKULTATYWNE: 
Rejs po kanałach Amsterdamu – ok. 18 EUR/os. (płatne u pilota) 
UWAGI:
 
Impreza Parada Kwiatów Express to impreza bez noclegu (nocny przejazd, w dzień zwiedzanie i pobyt na paradzie, nocny powrót do kraju)!
 
obowiązkowy dowód osobisty lub paszport
Pilot nie oprowadza po wnętrzach, zwiedzanie ich podczas wyjazdu expresowego tylko i wyłącznie w czasie wolnym i na własną rękę. 
Program jest ramowy – kolejność zwiedzania może ulec zmianie, a decyzje o kolejności zwiedzania podejmuje pilot. 
Podane przy ofercie kwoty na bilety wstępu/ceny biletów wstępu są orientacyjne i mogą one ulec zmianie niezależnie od BP Zawisza Group sp zo.o., dlatego też prosimy o powiększenie funduszu na pokrycie ewentualnych podwyżek cen biletów. 

Drukuj
error: Content is protected !!