Obóz w HISZPANII – Costa Brava + zwiedzanie Paryża i pobyt w Euro Disneylandzie obóz młodzieżowy: 13 – 18 lat

HISZPANIA – jeden z najatrakcyjniejszych krajów europejskich, podróż do Hiszpanii to spotkanie ze słońcem, dobrą kuchnią, gościnnością, to odpoczynek wśród olśniewającej, pełnej kontrastów przyrody.

COSTA BRAVA – najbardziej znany rejon śródziemnomorskiego wybrzeża. Piaszczyste plaże, dzikie i skaliste zatoczki, bujna roślinność oraz zespół nowoczesnych hoteli i centrów rozrywkowych, to wymarzone miejsce wypoczynku dla młodych, ciekawych życia ludzi.

LLORET DE MAR –  to jedna z najbardziej znanych miejscowości na Costa Brava. To słynna hiszpańska riwiera, gdzie króluje słońce i dobry humor. Lloret de Mar posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku

i zabawy całą młodzież Europy.

 

ZAKWATEROWANIE:

Hotel SAMBA *** – jeden z najlepszych młodzieżowych hotel w Lloret de Mar. Położony jest ok. 700 m od centrum Lloret de Mar i ok. 350 m od plaży. W niewielkiej odległości od często odwiedzanych dyskotek. Do dyspozycji uczestników pokoje 3 i 4 osobowe z łazienkami, balkonami i klimatyzacją. W hotelu znajduje się duży basen – leżaki i parasole przy basenie bezpłatne; bar, restauracja, winda, sala TV, stół do tenisa stołowego, boisko do siatkówki; odpłatnie: sejf, automaty do gier, bilard, sala do gier. Na terenie obiektu prowadzone są animacje.

WYŻYWIENIE:

W trakcie pobytu w Hiszpanii: 3 posiłki dziennie: śniadania, obiady, kolacja w formie bufetu szwedzkiego. Do posiłków woda podawana gratis. Suchy prowiant na drogę powrotną. Na wycieczki fakultatywne przygotowywane są paczki z prowiantem i wodą.

W trakcie zwiedzania Paryża wyżywienie wg opisu.

DODATKOWO PŁATNE (opłaty pobierane w trakcie przejazdu): OBOWIĄZKOWA kaucja zwrotna w wysokości 20 €/ os. na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w obiekcie (kaucja zwracana jest w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi); OBOWIĄZKOWA opłata klimatyczna i administracyjna – 20 €/ os., OBOWIĄZKOWA opłata za bilety na metro oraz zwiedzanie w Paryżu – 15 €/ os.

PROGRAM RAMOWY – obóz w HISZPANII + zwiedzanie Paryża:

Dzień 1:           Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy, Francję.

Dzień 2:           Przyjazd do Paryża w godzinach rannych; zwiedzanie centrum historycznego Paryża, La Cité – najstarsza część i kolebka Paryża z katedrą Notre Dame i Sainte Chapelle, dzielnica łacińska – Ogrody i Pałac Luksemburski, Panteon. Sorbona, spacer przez ogrody Tuilieres do Luwru. Przejazd do hotelu, nocleg.

OPCJONALNIE przejazd do EuroDisneylandu – całodzienna zabawa w najsłynniejszym parku rozrywki (bilet płatny dodatkowo – 220 zł/ os. Chęć wstępu do EuroDisneylandu należy zgłosić przy rezerwacji. Opłata zostanie doliczona do rezrewacji.) – posiłki płatne we własnym zakresie. Przejazd do hotelu na nocleg.

Dzień 3:           Śniadanie kontynentalne. Przejazd pod Łuk Triumfalny możliwość wejścia na Łuk (panorama Paryża) i spacer po Champs Elysees reprezentacyjnej paryskiej alei, Pałac Invalidów z grobem Napoleona, Plac Trocadero, Wieża Eiffela; dla chętnych rejs po Sekwanie. Przejazd do La Défense – najnowocześniejszej dzielnicy Paryża z Grande Arche – Łuk Defense. Obiadokolacja. Nocny przejazd do Hiszpanii przez Francję.

Dzień 4:           Przyjazd do Hiszpanii, przejazd do hotelu w godzinach południowych. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

Dzień 5-10:       Wypoczynek, plażowanie, gry i zabawy, konkursy sportowe, dyskoteki, imprezy tematyczne; możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych. 

Dzień  11:         Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Obiad; odbiór suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Francję, Niemcy.

 

Dzień 12:          Przyjazd na miejsce zbiórki do Katowic w późnych godzinach wieczornych.

Terminy i ceny:            04.07 – 15.07.2020                   zł        2399

                                         11.07 – 22.07.2020                   zł        2399

                                        18.07 – 29.07.2020                   zł        2399

Cena obejmuje:         

– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja) pod opieką pilota,

– 1 nocleg w hotelu ** / *** w okolicach Paryża ze śniadaniem kontynentalnym,

– 1 obiadokolacja w Paryżu,

– zwiedzanie Paryża,

– 7 noclegów w hotelu SAMBA *** w Lloret de Mar,

– wyżywienie 3 x dziennie w trakcie pobytu w Hiszpanii (śniadanie, obiad, kolacja) – bufet szwedzki,

wodę do posiłków (w trakcie pobytu w Hiszpanii),

suchy prowiant na drogę powrotną,

– opiekę rezydenta, hiszpańską opiekę medyczną, opiekę ratownika na plaży miejskiej,

– opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej,

– realizację programu obozu: kąpiele w morzu, rozgrywki sportowe, dyskoteki, zajęcia rekreacyjne, możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych,

– ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10 000 €, NW 7 000 PLN, bagaż 800 PLN).

Cena nie obejmuje:   

– OBOWIĄZKOWEJ składki na TFG – 10 zł/ os.,

– OBOWIĄZKOWEJ opłaty klimatycznej i administracyjnej – 20 €/ os.,

– OBOWIĄZKOWEJ opłaty za bilety na metro oraz zwiedzanie w Paryżu – 15 €/ os.,

– OBOWIĄZKOWEJ kaucji zwrotnej w wysokości 20 €/ os.,

– biletu wstępu do EuroDisneylandu – 220 zł/ os. (rezerwacja wstępu przy zakupie imprezy),

– ewentualnych biletów wstępu w trakcie zwiedzania Paryża,

– posiłków w trakcie pobytu w EuroDisneylandzie,

– wycieczek fakultatywnych w trakcie pobytu w Hiszpanii,

– biletów wstępu do dyskotek (ok. 8 – 10 €/ os./ wstęp),

– dopłat do połączeń antenowych (rozkład jazdy wg tabelki).

Wycieczki fakultatywne:

Barcelona – wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou. Następnie udamy się na Plac Hiszpański gdzie o 21.30 rozpocznie się pokaz tańczących fontann. Fontanny Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl "światło i dźwięk". Cena ok. 48 € (bez biletów wstępu na stadion Camp Nou);

Water World – największy na Costa Brava park atrakcji wodnych: ślizgawki, baseny, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Cena ok. 35 €;

Marineland – połączenie ogrodu zoologicznego, delfinarium i parku wodnego. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy zobaczycie pokaz tresury fok, papug i delfinów. Cena ok. 30 €;

rejs statkiem Tossa de Mar – to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava. Cena ok. 25 €;

Port Aventura

To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercosterami i licznymi atrakcjami artystycznymi. Cena ok. 65 €. 

Podane ceny są cenami orientacyjnymi na podstawie kalkulacji z roku 2019.

STREFA IMPREZOWA
Chciałbyś sprawdzić, jak bawi się młodzież ze wszystkich krajów Europy? Chciałbyś uczestniczyć w wakacyjnym szaleństwie i przeżyć wakacyjną przygodę? Lloret de Mar jest miejscem dla Ciebie, a obóz w Hiszpanii to strzał w dziesiątkę.

TROPIC'S – dyskoteka może pomieścić nawet 2000 osób. Znajdziecie w niej 2 sale taneczne każda z inną muzyką, 5 barów, laser show, scena i piana party przy muzyce DJ Antoine, Afrojack! Jeśli nie byliście w tym miejscu tzn. że w ogóle nie byliście w Lloret!

ST'TROP DISCO – to 3 piętrowy klub umiejscowiony w samym sercu Lloret de Mar o powierzchni prawie 1500 m2! PRIVE DE MAGIC – niezwykle popularny klub z 3 oddzielonymi od siebie salami, co sprawia, że możecie bawić się przy tym gatunku muzyki, który najbardziej Wam odpowiada.

COLOSSOS – dyskoteka z 3 salami tanecznymi, pokazami laserów i słynnymi imprezami w pianie. To tam zobaczysz sztuczne ognie, a to wszystko przy muzyce słynnych DJ-ów m. in. Tiesto, czy Rogera Sanchez-a.

Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia.

Uwagi: Należy zabrać paszport lub dowód osobisty, nakrycie głowy, krem do opalania z filtrem UV, krem/maść na oparzenia słoneczne, ręczniki do opalania na  plażę. Sugerowane kieszonkowe ok. 100 € (bez wycieczek fakultatywnych).

Drukuj
error: Content is protected !!