obóz w HISZPANII Lloret de Mar obóz młodzieżowy: 13 – 18 lat

HISZPANIA – jeden z najatrakcyjniejszych krajów europejskich, podróż do Hiszpanii to spotkanie ze słońcem, dobrą kuchnią, gościnnością, to odpoczynek wśród olśniewającej, pełnej kontrastów przyrody i wśród kochających dobrą zabawę Hiszpanów.

COSTA BRAVA – najbardziej znany rejon śródziemnomorskiego wybrzeża. Piaszczyste plaże, dzikie i skaliste zatoczki, bujna roślinność oraz zespół nowoczesnych hoteli i centrów rozrywkowych, to wymarzone miejsce wypoczynku dla młodych, ciekawych życia ludzi. Lloret de Mar najsłynniejsze i najweselsze miasto wybrzeża. Tu króluje słońce i dobry humor. Lloret posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy całą młodzież Europy.

 

LLORET DE MAR –  to jedna z najbardziej znanych miejscowości na Costa Brava. To słynna hiszpańska riwiera, gdzie króluje słońce i dobry humor. Lloret de Mar posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy całą młodzież Europy.

 

ZAKWATEROWANIE:

Hotel GOLDEN SAND *** jest położony zaledwie 400 metrów od plaży w Lloret de Mar. Posiada 3, 4 osobowe pokoje z balkonem, TV, klimatyzacją, suszarkę do włosów. Internet WiFi dostępny jest bezpłatne w całym hotelu! Hotel posiada odkryty basen i jacuzzi. Dysponuje dużym barem -kawiarnią ze strefą gier, w której znajduje się stół do gry w snookera. Hotel został całkowicie odnowiony w 2015 r.

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie: śniadania, obiady, kolacja w formie bufetu szwedzkiego. Do posiłków woda podawana gratis. Świadczenie rozpoczyna się kolacją w dniu przyjazdu, a kończy obiadem
w ostatnim dniu + suchy prowiant na drogę powrotną. Na wycieczki fakultatywne przygotowywane są paczki z prowiantem i wodą.

DODATKOWO PŁATNE (opłaty pobierane w trakcie przejazdu): OBOWIĄZKOWA kaucja zwrotna w wysokości 20 €/ os. na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych przez uczestnika obozu w obiekcie (kaucja zwracana jest w dniu wyjazdu po sprawdzeniu pokoi); OBOWIĄZKOWA opłata klimatyczna i administracyjna – 20 €/ os.,

PROGRAM RAMOWY:

Dzień 1:           Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Niemcy, Francję.

Dzień 2:           Przyjazd do Hiszpanii, przejazd do hotelu w godzinach południowych,  zakwaterowanie w hotelu w godzinach popołudniowych. Kolacja jako pierwsze świadczenie żywieniowe, nocleg.

Dzień 3-10:       Wypoczynek, plażowanie, gry i zabawy, konkursy sportowe, dyskoteki, imprezy tematyczne; możliwość uczestniczenia w wycieczkach fakultatywnych. 

Dzień  11:         Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Obiad jako ostatnie świadczenie, odbiór suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych. Przejazd przez Francję, Niemcy.

 

Dzień 12:          Przyjazd na miejsce zbiórki do Katowic w późnych godzinach wieczornych.

            Terminy i ceny:       30.06 – 11.07.2020                   2 399 zł

                                                 09.07 – 20.07.2020                   2 399 zł

                                                18.07 – 29.07.2020                   2 399 zł

                                                 27.07 – 07.08.2020                   2 399 zł

Cena obejmuje:         

– przejazd komfortowym autokarem (WC, video, cafe bar, klimatyzacja) pod opieką pilota,

– 9 noclegów w hotelu GOLDEN SAND *** w Lloret de Mar,

– wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) – bufet szwedzki,

wodę do posiłków,

suchy prowiant na drogę powrotną,

– ubezpieczenie SIGNAL IDUNA (KL 10 000 €, NW 7 000 PLN, bagaż 800 PLN),

– opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę rezydenta, hiszpańską opiekę medyczną,

– realizację programu obozu: kąpiele w morzu, rozgrywki sportowe, dyskoteki, zajęcia rekreacyjne,

– możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych.

Cena nie obejmuje:   

– OBOWIĄZKOWEJ składki na TFG – 10 zł/ os.,

– OBOWIĄZKOWEJ opłaty klimatycznej i administracyjnej 20 €/ os./ pobyt,

– OBOWIĄZKOWEJ kaucji zwrotnej w wysokości 20 €/ os.,

– wycieczek fakultatywnych,

– biletów wstępu do dyskotek (ok. 8 – 10 €/ os./ wstęp),

– dopłat do połączeń antenowych (rozkład jazdy wg tabelki).

Wycieczki fakultatywne:

Barcelona – wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Parc Guell, Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Katedra Sagrada Familia. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę w Camp Nou. Następnie udamy się na Plac Hiszpański gdzie o 21.30 rozpocznie się pokaz tańczących fontann. Fontanny Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl "światło i dźwięk". Cena ok. 48 € (bez biletów wstępu na stadion Camp Nou);

Water World – największy na Costa Brava park atrakcji wodnych: ślizgawki, baseny, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji dla amatorów wodnego szaleństwa. Cena ok. 35 €;

Marineland – połączenie ogrodu zoologicznego, delfinarium i parku wodnego. Tu zanurzycie się w basenie, zjedziecie na pontonie, a w chwili przerwy zobaczycie pokaz tresury fok, papug i delfinów. Cena ok. 30 €;

rejs statkiem Tossa de Mar – to jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava. Cena ok. 25 €;

Port Aventura

To niezwykła atrakcja nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin z dziećmi. To ogromne centrum rozrywki podzielona na krainy świata, wypełnione po brzegi karuzelami, rollercosterami i licznymi atrakcjami artystycznymi. Cena ok. 65 €. 

Podane ceny są cenami orientacyjnymi na podstawie kalkulacji z roku 2019.

STREFA IMPREZOWA
Chciałbyś sprawdzić, jak bawi się młodzież ze wszystkich krajów Europy? Chciałbyś uczestniczyć w wakacyjnym szaleństwie i przeżyć wakacyjną przygodę? Lloret de Mar jest miejscem dla Ciebie, a obóz w Hiszpanii to strzał w dziesiątkę.

TROPIC'S – dyskoteka może pomieścić nawet 2000 osób. Znajdziecie w niej 2 sale taneczne każda z inną muzyką, 5 barów, laser show, scena i piana party przy muzyce DJ Antoine, Afrojack! Jeśli nie byliście w tym miejscu tzn. że w ogóle nie byliście w Lloret!

ST'TROP DISCO – to 3 piętrowy klub umiejscowiony w samym sercu Lloret de Mar o powierzchni prawie 1500 m2!

PRIVE DE MAGIC – niezwykle popularny klub z 3 oddzielonymi od siebie salami, co sprawia, że możecie bawić się przy tym gatunku muzyki, który najbardziej Wam odpowiada.

COLOSSOS – dyskoteka z 3 salami tanecznymi, pokazami laserów i słynnymi imprezami w pianie. To tam zobaczysz sztuczne ognie, a to wszystko przy muzyce słynnych DJ-ów m. in. Tiesto, czy Rogera Sanchez-a.

Wstęp na dyskoteki dozwolony od skończonego 16 roku życia.

Uwagi:                         Należy zabrać paszport lub dowód osobisty, nakrycie głowy, krem do opalania z filtrem UV, krem/maść na oparzenia słoneczne, ręczniki do opalania na  plażę. Sugerowane kieszonkowe ok. 100 € (bez wycieczek fakultatywnych).

Drukuj
error: Content is protected !!