DZIWNÓWEK ZORZA 2020r. dojazd własny

Dziwnówek jest miejscowością o niepowtarzalnym nadmorskim klimacie, który sprzyja leczeniu dróg oddechowych i dolegliwości układu krążenia. Niewielka miejscowość uzdrowiskowa i kąpielisko morskie położone w lesie sosnowym na Mierzei Dziwnowskiej między Bałtykiem a Zalewem Kamieńskim, 8 km od Kamienia Pomorskiego i 20 km od Międzyzdrojów.  Dziwnówek jest pierwszą miejscowością gminy Dziwnów i leży na wschód od Dziwnowa.

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny “Zorza” – położony nad samym morzem (90 m do plaży – łagodny zjazd), obok wydmy. Składa się z dwóch budynków dwukondygnacyjnych. Budynek I – pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.. Pokoje na parterze przystosowane są dla osób z dysfunkcją narządu ruchu. Kilka pokoi posiada łazienki przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W budynku tym znajduje się: dział rehabilitacji, salka gimnastyczna, salki szkoleniowe/świetlice, pralnia (płatna), dostęp do Internetu bezprzewodowego. Budynek II – klimatyzowana jadalnia, salka widowiskowa.

Zakwaterowanie: pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje na parterze przystosowane są dla osób z dysfunkcją narządu ruchu. Kilka pokoi posiada łazienki przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W budynku się: dział rehabilitacji, salka gimnastyczna, salki szkoleniowe/świetlice, pralnia (płatna), dostęp do Internetu bezprzewodowego.

Drukuj
error: Content is protected !!