Niechorze “MARTA” 2020r. dojazd własny

Niechorze to urocza miejscowość wypoczynkowa w zachodniej części polskiego wybrzeża Bałtyku. Największym atutem Niechorza są szerokie, czyste i piaszczyste plaże oraz specyficzny mikroklimat pomocny w leczeniu wielu chorób układu oddechowego, a także układu krążenia. Warto wspomnieć, że plaża w Niechorzu posiada tytuł Błękitnej Flagi – międzynarodowe odznaczenie nadawane kąpieliskom, charakteryzującym się najwyższą jakością bezpieczeństwa i czystości. Amatorom turystyki rowerowej polecamy nowe ścieżki. Można nimi dotrzeć do Kołobrzegu, a nawet do Mielna. Nowym szlakiem dotrzemy też do Pogorzelicy, a dalej do Mrzeżyna. Oddany do użytku w 2012 roku szlak wiodący z Pogorzelicy do Mrzeżyna jest urozmaicony i zadbany. Dla spragnionych odpoczynku na trasie ścieżki wybudowano cztery miejsca postojowe, wyposażone w ławki, stoły oraz stojaki rowerowe. W jednym z takich miejsc znajduje się również punkt widokowy usytuowany na stromym nadmorskim klifie, z którego rozpościera się fantastyczny widok na Morze Bałtyckie.

Ośrodek MARTA jest usytuowany w samym centrum miasteczka, w zacisznej uliczce, około 250 metrów od szerokiej i piaszczystej plaży.  Ośrodek graniczy z gminnym zespołem profesjonalnych boisk i kortów tenisowych. 

OW MARTA ma charakter kameralny i składa się z kilku jednopiętrowych, murowanych budynków mieszkalnych, jadalni, sali dyskotekowej i siłowni. Do dyspozycji gości oddajemy odkryty basen, boisko do siatkówki lub koszykówki ze sztuczną nawierzchnią, boisko do piłki plażowej, plac zabaw i plac ogniskowy, a także bezpłatne, niestrzeżone miejsca parkingowe.

POKOJE

Pokoje znajdują się w kilku niewielkich, jednopiętrowych, murowanych budynkach. Dysponujemy 2-, 3-, 4-osobowymi pokojami z łazienką i dwupokojowymi studiami (pokoje przejściowe) z łazienką dla czterech lub pięciu osób.

SPORT I REKREACJA

Zapraszamy do korzystania z basenu odkrytego, siłowni i boisk

Drukuj
error: Content is protected !!