Wakacje nad polskim morzem Pogorzelica

CENA DLA SENIORÓW POWYŻEJ 55 ROKU ŻYCIA

12 DNI, 11 NOCLEGÓW, POKOJE Z ŁAZIENKAMI, 300 METRÓW OD PLAŻY, WYŻYWIENIE 3 x DZIENNIE.

OŚRODEK “DZIEJBA LEŚNA” – Pośród sosnowego lasu, lecz niemal w samym centrum miejscowości. Do tego tylko 200 metrów od piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego. To właśnie w tych pięknych okolicznościach przyrody umiejscowiony jest Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy Dziejba Leśna. Jeżeli szukają Państwo miejsca położonego z dala od gwaru, w pięknym, naturalnym miejscu, w dodatku z wieloma atrakcjami dla każdego – jest to idealny wybór! Własna stołówka, basen, boiska sportowe, plac zabaw, miejsce na ognisko, świetlice, sala konferencyjna i bankietowa, wypożyczalnia rowerów – pobyt tutaj musi być udany!

POGORZELICA: to piękna, nadbałtycka miejscowość, położona w województwie zachodniopomorskim. Administracyjnie należy do Gminy Rewal, zwanej również Wybrzeżem Rewalskim. To co zachwyca tu w pierwszej kolejności, to niesamowite krajobrazy. Morze, plaże, wydmy, pachnące sosnowe lasy (bory bażynowe – bardzo rzadkie, występujące jeszcze tylko w kilku lokacjach w Polsce), jeziora i zadbane, ozdobione kwiatami i krzewami uliczki. Na pogorzelickiej plaży, do której prowadzi chętnie uczęszczany przez turystów deptak, czuć się można bezpiecznie, za sprawą wyznaczonego tu strzeżonego kąpieliska, obejmującego 300 metrów linii brzegowej. Warto dodać, że tutejsze kąpielisko otrzymywało już niejednokrotnie wyróżnienie Błękitnej Flagi, świadczącej o czystości i dobrej jakości wód oraz o spełnieniu szeregu innych, rygorystycznych wymogów.

Terminy i Ceny:

15 – 26.06.2021r.  – 1780zł

UWAGA PROMOCJA!

Zapisz się na nasze wczasy i przyprowadź osobę która do tej pory nie korzystała z naszej oferty, a dostaniesz 50zł zniżki.

Zniżki sumują się – 50zł dostaniesz za każdą przyprowadzoną osobę która faktycznie pojedzie na wczasy

i ureguluje płatności zgodnie z umownymi terminami

W cenie:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 9 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pokoje wyposażone w TV, czajniki, szklanki sztućce. W każdym pokoju sprzęt plażowy – koc parawan, leżaki. Pełne wyżywienie śniadania bufecie szwedzkim, obiady – serwowane i kolacje w bufecie szwedzkim. Organizacja 1 x  imprezy tanecznej, 1 x ognisko z pieczeniem kiełbasek. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 3 zł za osobodzień zgodnie z rozporządzeniem rady gminy – opłata może ulec zmianie).

ZAKWATEROWANIEW POKOJACH NA PARTERZE, PIERWSZYM I DRUGIM PIĘTRZE.

POKOJE PRZYDZIELANE SĄ ZGODNIE Z KOLEJNOŚCIĄ ZAPISU.

error: Content is protected !!