Wczasy dl Seniora 2021 – Dźwirzyno

12 DNI, 11 NOCLEGÓW, POKOJE Z ŁAZIENKAMI, 200 METRÓW OD PLAŻY, WYŻYWIENIE 3 x DZIENNIE.

CENA: 1650zł/os. – pokoje z balkonami

Cena: 1500zł – pokoje bez balkonów

TERMINY:

01 – 12.06.2021r.

31.08 – 11.09.2021r.

UWAGA! DLA PIERWSZTCH  20 OSÓB WYCIECZKA DO KOŁOBRZEGU W CENIE 10zł/os.

 W cenie wycieczki: przejazd autokarem, oprowadzanie z lokalnym przewodnikiem.

OŚRODEK “AKACJA” – Ośrodek Wczasowy „Akacja” położony jest tylko 200 metrów od plaży.

W Dźwirzynie zachwycisz się jedną z najładniejszych plaż na całym wybrzeżu oraz jednym z najczystszych morskich kąpielisk. „Akacja” to Ośrodek, gdzie do Gości dyspozycji oddajemy stół tenisowy, boisko do siatkówki, boisko do koszykówki a także świetlicę z TV oraz ogród, który jest idealnym miejscem na zabawę i wypoczynek zarówno.

Jeżeli masz ochotę na rybę, nic trudnego! Wyjątkową atrakcję stanowi tu port rybacki, gdzie można podejrzeć pracę rybaka oraz kupić świeżą rybę. Chcesz zwiedzić inne nadmorskie miejscowości? Udaj się do Kołobrzegu, od którego dzieli nas tylko 12 km. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych. Wszystkie wyposażone są w pełny węzeł sanitarny (umywalka, prysznic, WC, bez ręczników ), a także TV, bezprzewodowy Internet oraz czajnik i szklanki.

W każdym z pokoi na naszych Gości czeka już parawan, dzięki czemu od razu po przyjeździe można iść na plażę i relaksować się pośród uspokajającego szumu morskich fal.

DŹWIRZYNO –  Dźwirzyno to miejscowość wypoczynkowa z portem morskim, letnim kąpieliskiem i rozbudowaną bazą wypoczynkowo-turystyczną. Miejscowość położona jest nad Morzem Bałtyckim, na północno-wschodnim brzegu jeziora Resko Przymorskie. Dźwirzyno leży nad rzeką Starą Błotnicą, na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Wieś jest położona ok. 10 km na zachód od Kołobrzegu. Od wschodu i zachodu, a także od rzeki Błotnicy i brzegu jeziora, miejscowość otaczają obszary programu Natura 2000.

UWAGA PROMOCJA!

Zapisz się na nasze wczasy i przyprowadź osobę która do tej pory nie korzystała z naszej oferty, a dostaniesz 50zł zniżki.

Zniżki sumują się – 50zł dostaniesz za każdą przyprowadzoną osobę która faktycznie pojedzie na wczasy

i ureguluje płatności zgodnie z umownymi terminami

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 10 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dnia ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pokoje wyposażone w parawan (koc plażowy do wypożyczenia na recepcji) oraz w czajnik, szklanki i łyżeczki, TV. Pełne wyżywienie w tym: śniadanie, obiad i kolacja – serwowane. Podczas posiłków napoje zimne i gorące bez ograniczeń. Dodatkowo biesiada ogniskowo grillowa. Organizacja imprezy tanecznej z muzyką.

Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 2,5 zł za osobodzień zgodnie z rozporządzeniem rady gminy – opłata może ulec zmianie).

ZAKWATEROWANIEW POKOJACH NA PARTERZE, PIERWSZYM I DRUGIM PIĘTRZE.

POKOJE PRZYDZIELANE SĄ ZGODNIE Z KOLEJNOŚCIĄ ZAPISU.

error: Content is protected !!