Wczasy dla Seniora 2021 Łukęcin

OŚRODEK 60 METRÓW OD PLAŻY! W UROKLIWEJ MIEJSCOWOŚCI NADMORSKIEJ.

12 DNI, 11 NOCLEGÓW, POKOJE Z ŁAZIENKAMI, 60 METRÓW OD PLAŻY, WYŻYWIENIE 3 x DZIENNIE

Łukęcin – miejscowość nadmorska w gminie Dziwnów, niedaleko Rewala. Szeroka piaszczysta plaża z łagodnym zejściem jest niewątpliwie atutem kurortu. Łukęcin ma udowodnione naukowo pozytywne działania klimatyczne na zdrowie. Dzięki temu mogą się tutaj odbywać turnusy lecznicze, a w zwykłe spacery nadmorskie dzięki nasyceniu jodu i pozytywnych dla zdrowia mikroelementów stają się nazywają się naukowo Talasoterapią. Dzieje się tak dzięki specyficznemu ułożeniu wybrzeża Łukęcina. Fale rozbijają się o nie pod takim kątem, że naturalnego aerozolu jest więcej niż w większości nadmorskich miejscowości w Polsce.

Ośrodek “Muszelka” – Oddalony o 60 metrów od morza. Posiada prywatne zejście na plaże – wychodząc z ośrodka ścieżką przez las iglasty. Ośrodek oferuje przestronne pokoje 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje mieszczą się w budynkach dwupiętrowych, które znajdują się na ogrodzonym terenie. Na wyposażeniu pokoi znajduje się telewizor, sprzęt plażowy – leżaki, parawany, ręczniki. Każdy pokój z balkonem. Stołówka zlokalizowana w oddzielnym budynku 20 metrów od budynku mieszkalnego, kawiarnia, sala telewizyjna. Na terenie ośrodka nie organizuje się wypoczynku młodzieżowego.

TERMINY I CENY:

05 – 16.06.2021r.                   – 1390zł/os.

25.06. – 06.07.2021r.             – 1590zł/os.

UWAGA PROMOCJA!

Zapisz się na nasze wczasy i przyprowadź osobę która do tej pory nie korzystała z naszej oferty, a dostaniesz 50zł zniżki.

Zniżki sumują się – 50zł dostaniesz za każdą przyprowadzoną osobę która faktycznie pojedzie na wczasy

i ureguluje płatności zgodnie z umownymi terminami

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 9 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pokoje wyposażone w TV, czajniki, szklanki sztućce. W każdym pokoju 2 x leżak 1 x parawan, 1 koc plażowy. Pełne wyżywienie śniadania serwowane + bufet kawowy, obiady – serwowane z deserem i kolacje – serwowane do stolika + bufet kawowy. Organizacja 1 x  imprezy tanecznej, 1 x ognisko z pieczeniem kiełbasek. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 3 zł za osobodzień zgodnie z rozporządzeniem rady gminy – opłata może ulec zmianie).

ZAKWATEROWANIEW POKOJACH NA PARTERZE, PIERWSZYM I DRUGIM PIĘTRZE.

POKOJE PRZYDZIELANE SĄ ZGODNIE Z KOLEJNOŚCIĄ ZAPISU.

error: Content is protected !!