Wakacje dla Seniora Sianożęty 2021

CENA:1650zł/os.

TERMINY:

13 – 24.06.2021r.

01 – 12.09.2021r.

UWAGA! DLA PIERWSZTCH  20 OSÓB WYCIECZKA DO KOŁOBRZEGU W CENIE 10zł/os.

W cenie wycieczki: przejazd autokarem, oprowadzanie z lokalnym przewodnikiem, rejs statkiem.

OŚRODEK “SOLATOR” – Dom Wczasowy ” Solator” położony jest w ścisłym centrum Sianożęt , w odległości 200 m od morza. Ośrodek jest w pełni wyremontowany i nowoczesny. Dysponujemy pokojami – 2- 3 osobowymi w dwóch pawilonach wczasowych razem. Każdy pokój posiada łazienkę, w pawilonie w którym będzie zakwaterowanie pokoje nie posiadają balkonu. W Domu Wczasowym jest kuchnia, jadalnia, dwie sale szkoleniowe, recepcja, ping-pong. Na terenie D.W. znajduje się plac zabaw dla dzieci, grill- ognisko, bezpłatny parking , WiFi.

SIANOŻĘTY: Sianożęty to dawna wioska rybacka, a dzisiaj atrakcyjny kurort, położony około kilometra na zachód od Ustronia Morskiego i 12 km od Kołobrzegu. W ostatnich latach, pod wpływem rozrastania się Ustronia Morskiego, a także samych Sianożęt, podział na te dwa obszary staje się coraz bardziej umowny. Niewątpliwe atuty tej miejscowości to duża ilość zieleni oraz spokój, powodowany względnie małą ilością turystów, oraz małą ilością ośrodków organizujących masowy wypoczynek letni dla młodzieży. Przy czym miejscowość posiada wiele atrakcji głównie dla osób dorosłych i starszych. Nie jest to miejscowoś ani najmniejsza ani największa łączy w sobie coś z obu – spokój i ciszę małych miejscowości z mocą wielu punktów usługowych, kafejek, restauracji i punktów usługowych miejscowości większych. Słowem idealne miejsce na wypoczynek!

UWAGA PROMOCJA!

Zapisz się na nasze wczasy i przyprowadź osobę która do tej pory nie korzystała z naszej oferty, a dostaniesz 50zł zniżki.

Zniżki sumują się – 50zł dostaniesz za każdą przyprowadzoną osobę która faktycznie pojedzie na wczasy

i ureguluje płatności zgodnie z umownymi terminami.

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 10 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dnia ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC bez balkonów. Pokoje wyposażone w parawany i leżaki, TV. Należy zabrać własne ręczniki. Pełne wyżywienie w tym: śniadanie i kolacja – bufet szwedzki, obiady serwowane. Podczas posiłków napoje zimne i gorące bez ograniczeń. Dodatkowo biesiada ogniskowo grillowa jako jedna z kolacji. Organizacja imprezy tanecznej z muzyką.

Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 1 zł za osobodzień zgodnie z rozporządzeniem rady gminy – opłata może ulec zmianie).

ZAKWATEROWANIEW POKOJACH NA PARTERZE, PIERWSZYM I DRUGIM PIĘTRZE.

POKOJE PRZYDZIELANE SĄ ZGODNIE Z KOLEJNOŚCIĄ ZAPISU.