Aktywny week- end: Zamek Cisy i Trójgarb 01.05.2021r.

Nowy cykl wycieczek “aktywny week-end” dla tych którzy świetle aktualnych przepisów chcą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Zapraszamy! Nie siedź w domu! Rusz z nami na szlak!

W ostatnia marcową sobotę zapraszamy na zwiedzanie jednej z najbardziej zapomnianych warowni

Bolka 2-go – ruin Zamku Cisy, leżącego w cieniu późniejszego założenia “Książ” i z tego powodu rzadziej odwiedzana, następnie udamy się na pobliski Trójgarb gdzie widnieje nowa wieża widokowa której panoramę przedstawi nam nasz przewodnik. Serdecznie zapraszamy w gratisie do wycieczki, legendy, opowieści i piękne widoki!

Godz. 7:00 Wyjazd z Lubina, następnie z: Legnicy, Jawora, Bolkowa.

Przyjazd do miejscowości Chwaliszów, wyjście na szlak w kierunku Zamku Cisy – niewymagająca trasa spacerowa, można zabrać ze sobą kijki. Zwiedzanie ruin z przewodnikiem. Następnie przejście malowniczym szlakiem wzdłuż strumienia “Czyżynka” do miejscowości Struga gdzie czeka już na nas autokar którym podjedziemy do sąsiedniego Lubomina skąd przeprowadzimy atak szczytowy 🙂 na Trójgarb (778 m.n.p.m.) jest to całe 3 km podejścia i 310 metrów przewyższeń, czyli każdy da radę. Na szczycie wejście na wieżę widokową, czas wolny, po czym zejdziemy w dół i autokarem udamy się w drogę powrotną. Wycieczka idealna dla osób które chcą się trochę ruszyć, a ostatnio trochę się zasiedział! Czas zacząć odbudować formę!

Cena: 100zł/os

Cena zawiera:

– Przejazd autokarem (połowa miejsc wolnych)

– Opieka Przewodnika Sudeckiego na całej trasie

– Ubezpieczenie NNW

error: Content is protected !!