Święta Wielkanocne

 

 

Nagłówek wycieczka święta wielkanocne z Legnicy

 

Program:

 

1 dzień: Wyjazd z Legnicy, ul. Skarbowa godz. 12:00

 

Przyjazd do Kudowy- Zdroju, obiadokolacja zakwaterowanie w ośrodku “ORION A” – możliwość korzystania z infrastruktury ośrodka, nocleg.

 

2 – 5 dzień pobyt w ośrodku w pakiecie: zakwaterowanie w pok. 2-3 os. z łazienkami, wyżywienie 3 x dziennie (pierwszego dnia kolacja , ostatniego śniadanie), Śniadanie i menu wielkanocne.

 

W czwartek 29.03.2018.r darmowa wycieczka do Skalnego Miasta w Adrspahu w Czechach – wiosenny spacer w przepięknych okolicznościach budzącej się do życia przyrody (wyjazd po śniadaniu, powrót przed obiadem)

 

6 dzień

 

Śniadanie, godz. 10:00 wyjazd powrotny do Legnicy

 

OŚRODEK: “ORION A” – Przepięknie położony ośrodek w samym centrum Kudowy – Zdroju w sąsiedztwie Parku Zdrojowego (Park Zdrojowy po drugiej stronie ulicy), 200 metrów od pijalni wód mineralnych i zakładu przyrodoleczniczego w niewielkiej odległości od nowoczesnego aqauparku. Zakwaterowanie w pok. 2-3 os. z pełnym węzłem sanitarnym (wc, umywalka, prysznic). Ośrodek wyposażony we własną przestronna jadalnię oraz salę konferencyjną – świetlicę. Przepyszna domowa kuchnia zaspokoi wymagania nawet największych smakoszy.

 

CENA: 875zł os. cena zawiera:

 

Przejazd komfortowym autokarem, opiekę kompetentnego pilota, pobyt w ośrodku ORION A w Kudowie – Zdroju, wyżywienie 3 x dziennie (pierwszy dzień tylko kolacja, ostatni tylko śniadanie), zakwaterowanie w pok. 2 os. z łazienkami, wyżywienie 3 x dziennie (pierwszego dnia kolacja , ostatniego śniadanie), Śniadanie i menu wielkanocne, Wycieczka do skalnego miasta w Adrpachu w Czechach. Ubezpieczenie NNW.