Turnus Rehabilitacyjny Jarosławiec z dojazdem

Jarosławiec – Spośród wielu miejsc na środkowym wybrzeżu, z całą pewnością warto odwiedzić to jedyne: Jarosławiec – malownicze miasteczko kuszącą niezapomnianymi zachodami słońca, bogactwem lasów oraz specyficznym klimatem. Wszystko to razem sprawia, że każdy tutaj chętnie wraca. Już od wielu lat badania czystości wód w tym rejonie wykazują najwyższą jej czystość na środkowym wybrzeżu. Sam Jarosławiec otoczony jest lasami, w których występują sosna czarna, modrzew, daglezja.

Ośrodek „MARYSIEŃKA” – znajduje się we wschodniej części Jarosławca tuż przy głównej drodze dojazdowej do miejscowości. Teren ośrodka położony jest na równej, dużej (3,5 ha) powierzchni. "Marysieńka" oddalona jest ok 120 m od morza i 200 m od centrum Jarosławca. Do Państwa dyspozycji mamy kompleks budynków, na które składają się: pawilon główny, Pirat, Napoleon oraz domki wczasowe murowane i drewniane. Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, w której zjedzą Państwo smaczne, domowe posiłki. Zakwaterowanie w pok. 2 os. z łazienkami.

Zabiegi rehabilitacyjne: Prądy Interferencyjne, Prądy diadynamiczne, Jonoforeza, Jonoforeza z borowiną, Arsonwalizacja, Ultradźwięki, Fonoforeza, Galwanizacja, Prądy Kotza, Prądy Tensa, Prady Traberta, lampa sollux, sauna inforored, laser biostymulujący, megatronik, masaż podwodny, masaż wirowy kończyn górnych, masaż wirowy kończyn dolnych, kąpiel perełkowa, kąpiel solankowa z szlamem ciechocińskim, kąpiel solankowa z soli z Morza martwego, Kąpiel solankowa z borowiną, kąpiel solankowa z borowiną, kąpiel solankowa z perełką, kąpiel borowinowa, okłady borowinowe, okłady z czarnego błota z morza martwego, masaż suchy wibracyjny, masaż limfatyczny, masaż stóp, masaż klasyczny kręgosłupa – częściowy, masaż klasyczny całościowy, masaż ręczny twarzy, inhalacje z solą z Morza Martwego, inhalacja ultradźwiękowa, inhalacja solankowa z lekiem, tlenoterapia, gimnastyka zbiorowa, gimnastyka indywidualna, ćwiczenia indywidualne bierne, ćwiczenia indywidualne czynne, ćwiczenia na przyżadach, ćwiczenia na rotorze konczyn górnych, ćwiczenia na rotorze kończyn dolnych, ćwiczenia manualne przy tablicy.

OŚRODEK SPECJALIZUJE SIĘ W LECZENIU SCHORZEŃ PACJENTÓW: głuchoniewidomi, jąkający się, kobiety po mastektomii, osoby po laryngektomii, z alergią, z autyzmem, z celiakią, z chorobami dermatologicznymi, z chorobami narządów wydzielania wewnętrznego, z chorobami neurologicznymi, z chorobami przemiany materii, z chorobami reumatycznymi, z chorobami skóry, z chorobami układu krwiotwórczego, z chorobami układu moczowo-płciowego, z chorobami układu pokarmowego, z chorobami wymagającymi leczenia dietami eliminacyjnymi, z chorobą alzheimera, z chorobą parkinsona, z cukrzycą, z fenyloketonurią, z hemofilią, z mukopolisacharydozą, z mukowiscydozą, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z niedoczynnością tarczycy, z otyłością, z przewlekłym zapaleniem trzustki, z przewlekłymi chorobami wątroby, z rozszczepem wargi i podniebienia, z wadami genetycznymi, z wadami postawy, z zaburzeniami depresyjnymi, z zaburzeniami głosu i mowy, z zaburzeniami nerwicowymi, z zaburzeniami psycho-organicznymi, z zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, z zespołem downa, z zespołem marfana, z zespołem willipradera, ze schorzeniami dermatologicznymi, ze schorzeniami endokrynologicznymi, ze schorzeniami kręgosłupa, ze schorzeniami laryngologicznymi, ze schorzeniami metabolicznymi, ze schorzeniami onkologicznymi, ze schorzeniami reumatycznymi, ze schorzeniami skóry, ze schorzeniami układu immunologicznego, ze schorzeniami układu oddechowego, ze schorzeniami złego wchłaniania, ze skoliozą, ze stwardnieniem rozsianym, z chorobą psychiczną, z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, z dysfunkcją narządu słuchu, z dysfunkcją narządu wzroku, z padaczką, z upośledzeniem umysłowym, ze schorzeniami układu krążenia

Cena: 1740zł/os. – cena dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Opiekun bez zabiegów: -zł

Wczasy z zabiegami dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności: 1880zł/os.