Wakacje w Darłówku

 

 

1260zł!* 02 – 13.06.2018r.

* Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy rezerwacji po okresie promocyjnym (do końca kwietnia 2018) cena dla seniorów 50+ wynosi 1340zł

1350zł!* 11 – 22.06.2018r.

* Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy rezerwacji po okresie promocyjnym (do końca kwietnia 2018r.) cena dla seniorów 50+ wynosi 1430zł

OŚRODEK "URSZULA" – Ośrodek wypoczynkowy URSZULA usytuowany jest zaledwie 50 m od plaży, w odległości 150 m od ścisłego centrum miejscowości Darłówko. Zakwaterowanie w  murowanych, dwupoziomowych pokojach dwuosobowych łącznie aż 25 metrów kwadratowych powierzchni! Pokój składa się z dwóch pomieszczeń. Wszystkie domki wyposażone są w telewizor, czajnik bezprzewodowy, suszarkę na ubrania oraz komfortowe meble ogrodowe.

DARŁÓWKO –  to nadmorska dzielnica miasta Darłowo – jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta, szeroka plaża i wiele atrakcji starego, średniowiecznego miasta Darłowo czeka na ciebie przez cały rok. Prócz pięknych plaż, wizytówką Darłówka są: latarnia morska, most rozsuwany, port oraz wiele innych ciekawych miejsc. W sezonie letnim jest tam organizowanych wiele imprez – np. od lat pod koniec czerwca odbywa się Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych. Darłówko zaprasza na niezapomniane wczasy nad morzem.

UWAGA NOWA PROMOCJA!

Zapisz się na nasze wczasy i przyprowadź osobę która do tej pory nie korzystała z naszej oferty, a dostaniesz 50zł zniżki.

Zniżki sumują się – 50zł dostaniesz za każdą przyprowadzoną osobę która faktycznie pojedzie na wczasy

i ureguluje płatności zgodnie z umownymi terminami.

REZERWACJE: Rezerwacje przyjmuje Biuro Podróży „PIAST-TOURIST” z Legnicy, ul. Libana 12 tel. (76) 862 99 02

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 9 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pokoje wyposażone w leżaki, oraz w czajnik, szklanki i łyżeczki, TV. Pełne wyżywienie w tym: Śniadanie i kolacja w z dodatkowym bufetem, obiad serwowany. Biesiada ogniskowo grillowa. Organizacja imprezy tanecznej. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 2 zł za osobodzień zgodnie z rozporządzeniem rady gminy – opłata może ulec zmianie).