Wakacje w Rewalu

 1290zł* 28.08 – 08.09.2018r.

* Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy rezerwacji po okresie promocyjnym cena dla seniorów 55+ wynosi 1440zł

OŚRODEK "DANUTA" i "KAOLA" Dwa pensjonaty ze wspólną ofertą wypoczynkową oddalone od siebie o 20 metrów. Ośrodki oddalone od morza 250 metrów w samym centrum Rewala. Zakwaterowanie w pok 2 os. z pełnym węzłem sanitarnym, TV, wyposażone w czajniki, i lodówki. Przed domem ogrod z lawkami, stolem gdzie wsrod kwiatow i zieleni można odpocząć przed kolejnym spacerem brzegiem morza.

REWAL – Rewal to miejscowość wypoczynkowa, będąca centrum malowniczego Wybrzeża Rewalskiego, z kąpieliskiem morskim o długości 300m linii brzegowej i własną przystanią rybacką. Aleja Róż i Zakochanych, rewalskie wieloryby, Nadmorska Kolej Wąskotorowa i pomnik rybaka to tylko niektóre z atrakcji jakie oferuje dla turystów Rewal. Przepiękne widoki rozciągające się na morze podziwiać zaś można z platformy spacerowej lub tarasu widokowego. W Rewalu znajduje się także duży kompleks sportowo-rekreacyjny i szlaki turystyczne dla aktywnych

UWAGA NOWA PROMOCJA!

Zapisz się na nasze wczasy i przyprowadź osobę która do tej pory nie korzystała z naszej oferty, a dostaniesz 50zł zniżki.

Zniżki sumują się – 50zł dostaniesz za każdą przyprowadzoną osobę która faktycznie pojedzie na wczasy

i ureguluje płatności zgodnie z umownymi terminami

SZCZEGÓŁY OFERTY NA DRUGIEJ STRONIE

WARUNKI PROMOCJI SENIOR 50+ i WCZEŚNIEJ TANIEJ: Standardowa cena wynosi 1450zł

Od powyższych cen przysługują rabaty:

– 50zł rabatu dla każdej osoby która ukończyła 50 rok życia.

– Dla osób powyżej 50 roku życia rezerwujących do końca roku 2017 w promocji "wcześniej taniej" – 100zł

Standardowa cena obniżona o kwotę rabatu, przysługuje osobom które ukończyły 55 rok życia i dokonały rezerwacji wpłacając 300zł bezzwrotnego zadatku za osobę (zadatek zwracany jest jedynie w przypadku sprzedaży miejsca po rezygnacji lub przedstawienia osoby na zamianę) – pozostała wpłata na 2 tygodnie przed wyjazdem. Dopuszcza się aby na 1 osobę powyżej 50 roku życia przypadały także zniżki na drugą osobę poniżej 50 roku życia, o ile są zakwaterowanie razem w tym samym pokoju.

ZNIŻKI ŁĄCZĄ SIĘ.

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 9 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pokoje 2-3 os. wyposażone w TV. Możliwość wypożyczenia sprzętu plażowego.  Posiłki: śniadania, obiady i kolacje serwowane. Oferta nie zawiera opłaty klimatycznej płatnej pierwszego dnia w ośrodku zgodnie z rozporządzeniem gminy.