Wakacje w Sianożętach

1300zł!* 18 – 29.06.2018r.

* Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy rezerwacji po okresie promocyjnym cena dla seniorów 55+ wynosi 1450zł

OŚRODEK "SOLATOR" – Dom Wczasowy ” Solator” położony jest w ścisłym centrum Sianożęt , w odległości 150 m od morza. Dysponujemy pokojami – 2- 3 osobowymi w dwóch pawilonach wczasowych razem. Każdy pokój posiada łazienkę, w pawilonie w którym będzie zakwaterowanie pokoje nie posiadają balkonu. W Domu Wczasowym jest kuchnia, jadalnia, dwie sale szkoleniowe, recepcja, ping-pong. Na terenie D.W. znajduje się plac zabaw dla dzieci, grill- ognisko, bezpłatny parking , WiFi.

SIANOŻĘTY: Sianożęty to dawna wioska rybacka, położona około kilometra na zachód od Ustronia Morskiego, a obecnie znany i ceniony kurort wakacyjny. W ostatnich latach, pod wpływem rozrastania się Ustronia Morskiego, a także samych Sianożęt, podział na te dwa obszary staje się coraz bardziej umowny. Niewątpliwe atuty tej miejscowości to duża ilość zieleni oraz spokój, powodowany względnie małą ilością turystów, oraz małą ilością ośrodków organizujących masowy wypoczynek letni dla młodzieży. Przy czym miejscowość posiada wiele atrakcji głównie dla osób dorosłych i starszych.

UWAGA NOWA PROMOCJA!

Zapisz się na nasze wczasy i przyprowadź osobę która do tej pory nie korzystała z naszej oferty, a dostaniesz 50zł zniżki.

Zniżki sumują się – 50zł dostaniesz za każdą przyprowadzoną osobę która faktycznie pojedzie na wczasy

i ureguluje płatności zgodnie z umownymi terminami

SZCZEGÓŁY OFERTY NA DRUGIEJ STRONIE

WARUNKI PROMOCJI SENIOR 50+ i WCZEŚNIEJ TANIEJ: Standardowa cena wynosi 1450zł

Od powyższych cen przysługują rabaty:

– 50zł rabatu dla każdej osoby która ukończyła 50 rok życia.

– Dla osób powyżej 50 roku życia rezerwujących do końca roku 2017 w promocji "wcześniej taniej" – 100zł

Standardowa cena obniżona o kwotę rabatu, przysługuje osobom które ukończyły 55 rok życia i dokonały rezerwacji wpłacając 300zł bezzwrotnego zadatku za osobę (zadatek zwracany jest jedynie w przypadku sprzedaży miejsca po rezygnacji lub przedstawienia osoby na zamianę) – pozostała wpłata na 2 tygodnie przed wyjazdem. Dopuszcza się aby na 1 osobę powyżej 50 roku życia przypadały także zniżki na drugą osobę poniżej 50 roku życia, o ile są zakwaterowanie razem w tym samym pokoju.

ZNIŻKI ŁĄCZĄ SIĘ.

REZERWACJE: Rezerwacje przyjmuje Biuro Podróży „PIAST-TOURIST” z Legnicy, ul. Libana 12 tel. (76) 862 99 02