Wakacje w Świnoujściu

1370zł* 07 – 17.09.2018r.

* Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy rezerwacji po okresie promocyjnym cena dla seniorów 55+ wynosi 1520zł

OŚREODEK "ADMIRAŁ II" –  

ŚWINOUJŚCIE: Świnoujście to miejsce gdzie zaczyna się Polska. Miasto położone jest na północno-zachodnim krańcu naszego kraju, przy ujściu środkowego ramienia Odry – Świny do Bałtyku, bezpośrednio granicząc z Niemcami. Miasto otoczone jest morzem, szerokimi wodami rzeki Świny i Zalewu Szczecińskiego oraz pasmem lesistego parku. Specyficzne i wyjątkowe położenie Świnoujścia sprawia, że jest to miasto o wielu obliczach – z jednej strony jest ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej (jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – licznie odwiedzanym uzdrowiskiem i popularną, nie tylko w kraju, miejscowością turystyczną.

UWAGA NOWA PROMOCJA!

Zapisz się na nasze wczasy i przyprowadź osobę która do tej pory nie korzystała z naszej oferty, a dostaniesz 50zł zniżki.

Zniżki sumują się – 50zł dostaniesz za każdą przyprowadzoną osobę która faktycznie pojedzie na wczasy

i ureguluje płatności zgodnie z umownymi terminami.

SZCZEGÓŁY OFERTY NA DRUGIEJ STRONIE

WARUNKI PROMOCJI SENIOR 50+ i WCZEŚNIEJ TANIEJ: Standardowa cena wynosi 1520zł w pierwszym terminie i 1430zł w drugim terminie.

Od powyższych cen przysługują rabaty:

– 50zł rabatu dla każdej osoby która ukończyła 50 rok życia.

– Dla osób powyżej 50 roku życia rezerwujących do końca roku 2017 w promocji "wcześniej taniej" – 100zł

Standardowa cena obniżona o kwotę rabatu, przysługuje osobom które ukończyły 55 rok życia i dokonały rezerwacji wpłacając 300zł bezzwrotnego zadatku za osobę (zadatek zwracany jest jedynie w przypadku sprzedaży miejsca po rezygnacji lub przedstawienia osoby na zamianę) – pozostała wpłata na 2 tygodnie przed wyjazdem. Dopuszcza się aby na 1 osobę powyżej 50 roku życia przypadały także zniżki na drugą osobę poniżej 50 roku życia, o ile są zakwaterowanie razem w tym samym pokoju.

RABATY ŁĄCZĄ SIĘ.

REZERWACJE: Rezerwacje przyjmuje Biuro Podróży „PIAST-TOURIST” z Legnicy, ul. Libana 12 tel. (76) 862 99 02

W CENIE POBYTU:

Dojazd komfortowym autokarem z Legnicy i Lubina dnia pierwszego wyjazd około godz. 9 rano (pierwszy posiłek kolacja), oraz powrót dania ostatniego po śniadaniu (suchy prowiant na drogę powrotną). Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami z WC. Pokoje wyposażone w TV, czajniki i lodówki na korytarzach. Leżaki i parawany dostępne do wypożyczenia darmowo za kaucją 50zł. Pełne wyżywienie śniadania w formie bufetu, obiady i kolacje – serwowane do stolika. Organizacja 2 x  imprezy tanecznej. Cena nie obejmuje opłaty klimatycznej (ok. 4 zł za osobodzień zgodnie z rozporządzeniem rady gminy – opłata może ulec zmianie).