Wstecz

Słynne Skalne Miasto Aderspah i browar Primator. Powitanie wiosny

Jedna z największych naturalnych atrakcji republiki czeskiej

Kategoria: Brak

Rezerwacja

Termin Cena Ilość wolnych miejsc
27 kwietnia 2025
175 PLN + 700 CZK Dodatkowa kwota jest płatna w autokarze przed rozpoczęciem wyjazdu
1 miejsce wolne
27 kwietnia 2025
1 miejsce wolne
175 PLN
+ 700 CZK Dodatkowa kwota jest płatna w autokarze przed rozpoczęciem wyjazdu

Opis szczegółowy

Już od setek lat skalne miasto w Adrspahu jest jedną z najpiękniejszych atrakcji okolicy. Miejsce to odwiedzały osoby szlachetnie urodzone, koronowane głowy, a także John Quincy Adams szósty prezydent Stanów Zjednoczonych. Dzisiaj każdy z nas ma możliwość przespacerować się po skalnym labiryncie w którym zobaczyć możemy zaklęte w skale fantazyjne formy. Po zwiedzaniu czas wolny w strefie gastronomicznej gdzie można nabyć piwo z lokalnego browaru w Broumovie.


Program ramowy: wyjazd w kierunku Czech o godz. 7:00 zgodnie z rozkładem jazdy poniżej. zwiedzanie Skalnego Miasta - Stare i Nowe Partie z rejsem łódkami. w trakcie zwiedzanie formacje skalne między innymi: Dzban, Głowa Cukru, Skalna Brama, Rynek Słoni, Gromowa Skała, Skały Elżbiety, Madonna, Karp, Kochankowie, Starosta i Starościna, Mysia Dziura oraz wielki i mały wodospad. Następnie ok 1h czasu wolnego w strefie gastronomicznej - możliwość zjedzenia obiadu (we własnym zakresie), zakupu lokalnego piwa i pamiątek. Następnie przejazd do browaru Primator w Nachodzie. Zwiedzanie browaru i jednogodzinna degustacja piwa.


UWAGA! KAŻDY UCZESTNIK WYJAZDU MUSI MIEĆ ZE SOBĄ DOKUMENT STWIERDZAJĄCY TOŻSAMOŚĆ CZYLI DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT. DOTYCZY TO TAKŻE DZIECI.


Przebieg trasy

  • 06:00
    Lubin parking Kaufland
  • 06:30
    Legnica dworzec PKS
  • 07:00
    Jawor
  • Słynne Skalne Miasto Aderspah i browar Primator. Powitanie wiosny

Cena

Cena zawiera
Przejazd autokarem
Opiekę przewodnika sudeckiego
pamiątkowy magnes
ubezpieczenie KL i NNW
zestaw słuchawkowy
Cena nie zawiera
Biletów stępów do Skalnego Miasta + rejs łódkami po skalnym jeziorku, bilet wstępu do browaru Promotor z degustacją + opłaty parkingowe: 700 KC/os

Mapa